Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről kezdjek el beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről kezdjek el beszélgetni egy lánnyal akit szeretnék jobban megismerni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem és szeretnék vele megismerkedni. Milyen témában beszélgessek vele? Ha elkezdünk beszélgetni akkor már adja magát a téma, de hogy kezdjem?

Hülyeségektől kímélhetek.



2012. júl. 22. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el beszélni arról ami történt ma veled. Ez lehet korábbi eset is, de úgy add elő mintha ma történt volna Máris meg van a téma.
2012. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

mit csinál a szabadidejében, milyen zenét hallgat. gondolkodj el magadról, hogy rólad mit kell tudni, és kérdezz rá nála, magyarán derítsd ki, mennyire hasonlítotok. így lesz miről beszélni is, és te is könnyebben eldöntöd, hogy szimpatikus-e:)

19/L

2012. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rosszul közelítesz: ha így lépsz oda, akkor azt fogja hinni, hogy a barátja akarsz lenni, s akkor már oda az egész. Úgy lépj oda, hogy szeretnél vele megismerkedni, mert szerinted van közös jövőtök. S majd közben megismered jobban. S igazából rájössz, hogy meg akarod-e ismerni.

Ha nem értenéd, akkor röviden: ne lacafacázz, hívd el egy konkrét randira. A végén: kézenfogvasétálással-csókkal. Hajrá!

2012. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arról amit szeretnél róla megtudni, te okostojás!
2012. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Áhh ez nekem nemmegy. Totális csödtömeg vagyok...
2012. júl. 23. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:

biztos vagy benne? bár ha így állsz hozzá..

viszont ha nem állsz neki így, akkor nem jutsz 1ről a 2re

2012. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos. Másnak olyan könnyed adok tanácsokat magammal meg nem tudok mit kezdeni.... Most este is beszéltem egy lánnyal és akár hogy túráztattam az agyam nem tudtam olyan témát találni ami nem csak annyi hogy feljött-e már a hold, de nem is legyen túl rámászós... Hát mindegy ez van. Majd talán egyszer megsegít a jóisten és nekem is szerencsém lesz.
2012. júl. 23. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!