Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a legjobb dontes? Karacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb dontes? Karacsonyi ajandekra?

Figyelt kérdés

Van egy lany, aki nagyon tetszik (osztalytarsam is egyben).

Szeretnem meglepni valami jelkepes ajandekkal, egy udvozlokartyara es valami altalam keszitett dologra gondoltam. En ugy erzem, hogy egy kolcsonos bizalom letezik kozottunk, de nem tudom eldonteni, hogy o szeretne-e.

Az lenne a kerdesem, hogy adjam oda az ajandekot nevtelenul(pl. postalada) vagy adjam oda szemelyesen?

Mit javasoltok? :)



2012. dec. 16. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Névtelenül (:

az cukii...^^

2012. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a személyesebb jobb választás.

A lányok szeretik a talpraesett bátor fiúkat. :)

A mai fiúk annyira élénkek hogy már tényleg bátorságra vall ha odamész és szemtől-szembe adod át :)

Sok sikert!

2012. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*félénkek
2012. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Személyesen, de kettesben! Vállad magad, de ne hozd kellemetlen helyzetbe!
2012. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!