Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék legjobb...

Karácsonyi ajándék legjobb barátnőnek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs ötletem...Az első az volt, hogy kötök neki egy olyan sálat, amilyen nekem is van, mert az nagyon tetszik neki. Erre mondja, hogy milyen jó sálat látott nekem karácsonyra. (Meg nem is kaptam olyan fonalat, amilyen kellett.) A második ötlet az, hogy csinálunk közös képet és azt bekereteztetem vagy rányomtatom egy pólóra, de erre meg mondja, hogy kitalált egy jó ajándékot, de kell hozzá közös kép. Ötletek? :D

Amúgy vmi vicces lenne a legjobb, mert sosem komoly a csaj. :D


2012. dec. 12. 17:21
 1/1 anonim válasza:

Nekem is nagyon jókedvű, sosem komoly barátnőm van. Én csináltam neki egy ilyen zoknilényet -> [link]



De csinálhatsz karácsonyfadíszt is karton papírból. :) Azok is nagyon aranyosak tudnak lenni.

2012. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!