Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek? Lent.

Figyelt kérdés

Na,szóval arról van szó, hogy én egy 14 éves lány vagyok és nagyon tetszik egy srác, ő 17 éves. Egy suliba járunk, sokat hülyültünk már, de beszélgetni is tök jól el tudunk és egyértelmű jelzéseket adott, hogy tetszek neki. Valamelyik sulis programon készült rólunk egy közös fotó, amit aztán anyám is látott és leeshetett neki, hogy ez nem csak egy sima srác. És rá is kérdezett, hogy ez kicsoda? Én meg is mondtam aztán ennyi. Pár perc múlva jön anyám és elkezdte lefitymálni a srácot, mert hogy utánanézett facen...(nem külsőleg fitymálta, inkább csak rögtön kifogásokat keresett, hogy ez a fiú miért nem jó nekem.)

Azóta már eltelt pár hét és a srác randira hívott én meg persze igent mondtam.

Ezt most szerintetek hogyan tálaljam otthon?



2012. dec. 17. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
sehogy.
2012. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó, persze, de előbb-utóbb úgyis kiderülne vhogy, hogy amikor azt mondom, hogy a barátnőimmel vagyok moziban, akkor igazából nem is...

Valamint azt se tudom, hogy a srác mit szólna hozzá, hogy letagadom anyám előtt.

2012. dec. 17. 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Dehat meg csak egy randi van/volt.. az meg semmit nem jelent.


Majd 2-3 het mulva raersz ezen agyalni, amikor mar jartok.


Amugy anyad is ottvan facen? Kellemes lehet :D

2012. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, képzelheted... -.- :D

Amúgy köszi választ :D

2012. dec. 17. 16:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mondj el mindent a szüleidnek, de attól, mert azt mondják ne, még mond azt, hogy "de!".


A szülő-gyermek közötti harc természetes, és előbb-utóbb a szülő fog veszíteni. De sokkal tisztább, ha mindenről tud, és ha kell, tud segíteni.

2012. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :D

Hát ja, én próbálom tartani a normális viszonyt, de anyám egyszerűen tök bizalmatlan velem... Pedig nem adtam rá okot

2012. dec. 17. 21:04
 7/9 anonim válasza:
na szóval ... én már elkövettem azt a hibát hogy elmondtam mindent a szüleimnek . aztán jött a sok blablabla hogy mért nemjó meg mért nem lesz ez így jó . szerintem ne mond el . mond azt hogy kimentek a barátnőiddel és kérd meg a barátnődet h ha valaki kérdezi akkor vele voltál.figyu ezt még annyira ne vedd komolyan . lehet hogy 1-2 hét és már nem is lesztek együtt valami végett. a lényeg hogy nem kell mindent elmondani a szülőknek, pláne ha nem is bíznak meg benned. ha el akarod kerülni a sok fejmosást akkor fogd be a szád . remélem segítettem. nem kell feltétlenül tudnia. tudod: amit nem tud az nem fáj. ha komolyra fordul a dolog és úgyérzed hogy tényleg több ideig együtt lesztek akkor mondj el mindent .
2012. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :D

Oké, akkor ezt nem mondom el, aztán majd meglátjuk, mi lesz

2012. dec. 18. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem mondd el nekik.. az cink ha lebuksz mert akkor ne is várd hogy valaha el is engedjenek valahova ami azért elég gáz ha a jövődet nézed..

14l

2012. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!