Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Roma származású gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma származású gyereket szeretek, mit tegyek maradjak a fiúval? és hogy mondjam el a szüleimnek hogy mi a helyzet?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok van egy fiú akit szeretek ős is engemet, csak az a baj hogy a fiú roma származású és ezt a szüleim nem fogadnák el! Együtt vagyunk de titkoljuk a kapcsolatunkat egy ideje már.
2012. okt. 31. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Modern Romeó és Júlia...Sokáig nem titkolhatod.Ha meg elmondod tiltani fognak tőle.

reménytelen helyzet

2012. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
Az a nagy büdös helyzet, hogy oltári barom és ráadásül hülye is vagy! Szülöd a retkesnek a kölköket, mehetsz vele lopni, majd az utcára strihelni! Előbb-utóbb! Szépeket kedveseket minden tetves tud mondani, megkedveled és véged van! Menekülj! Környezetem tapasztalata , anyaszomorító akarsz lenni?
2012. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
na hát akk hazugság az a mondás hogy "szerelemben és háborúban nincs lehetetlen"
2012. okt. 31. 18:43
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
Ahogy előbb írtam, hidd el ilyen kapcsolatnak, sírás-rívás a vége, csak rosszul jösz ki belőle, ha egyáltalán könnyen kienged! Ha meg teherbe ejt, nem menekülsz , írhatnám azt is,hogy ÉLVE! Ne rontsd el az életed kérlek , ismeretlenül! Ők maradjanak meg a maguk rasszukban! Te nem tudod milyenek, nem e viágban, e hazában élsz, sajnos velem eggyütt? Amíg nem késő ...!
2012. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

És milyen roma családból származik? Van munkája? El tud tartani? Te biztos, hogy tőle akarsz gyereket? Nem vagy még te is kicsit gyerek? :) Én érettnek tartom magam, mások, idősebbek is ezt mondják rólam. Annyi vagyok, mint te... Abban sem vagyok biztos (akármennyire is szeretem), hogy az országban maradok, nem, azt, hogy kitől akarok gyereket... Mellesleg mióta jártok? AKKOR MIÉRT TÉMA A GYEREK???

F17

2012. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
de ő más mint a többi, ismerem a szüleit, tudom milyen körülmények közt élnek, tisztességesen keresik meg a kenyerüket, a fiúnak egy év és egy tisztességes szakmája lesz, és nem 80 van vannak testvérek, hanem ketten!! rendes családból származik!! Én is ismerek sok cigányt, köztük vannak olyanok akik így segély meg 20 gyerek stb. és ollyannal én se állnék le, de tudom hogy ő milyen!!
2012. okt. 31. 18:55
 7/21 anonim ***** válasza:
szereted, nincs mit tenni, csak vigyázz mert nekik kicsit más a kultúrájuk én nem rasszizmusból mondom mert amúgy vannak roma ismerőseim akiket bírok, de tényleg, mások mint egy magyar ember nem mindegyik lop meg csal de sajnos tényleg van bennük egy ilyen minél kevesebb fáradtsággal minél jobban megélni mentalitás, nem azt mondom hogy hagyd ott vagy valami de vigyázz mert ezt sajnos nem tudod orvosolni, hogy különböző világnézetetek van, szerintem nem hagynád el a fiút de talán mégis jobb lenne :/
2012. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Akkor szépen bemutatod a szüleidnek, megmondod, hogy most ő a párod, ha még 4-5 év múlva valami csoda folytán együtt vagytok, összeköltöztök, aztán ha az működik házasság, aztán UTÁNA GYEREK. Ha utána kattan be... akkor tényleg szívás, de 22 éves korodig nem ajánlom, hogy bárkivel is összeköltözz :)) Nincs értelme, gyereknek meg pláne. Ilyen gazdasági helyzetek között... Én nem ellenzem, nem a genetika, hanem a szocializáció határoz meg!!! A genetika 1/8, 2/8 rész, elnyomható szocializációval és jó közösséggel... a szocializáció teszi ki közel a 7/8, 6/8 részt.

F17

2012. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"tényleg van bennük egy ilyen minél kevesebb fáradtsággal minél jobban megélni mentalitás, nem azt mondom hogy hagyd ott vagy valami de vigyázz mert ezt sajnos nem tudod orvosolni, hogy különböző világnézetetek van, szerintem nem hagynád el a fiút de talán mégis jobb lenne :/"


Ilyen "magyar"-ban is van, nem genetikától függ. Ezt nem a genetika, hanem a rossz szocializáció határozza meg, a roszz minták és a folyamatos negatív behatás...

F17

2012. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, sok helyesírási hiba van az írásodban.


Mit csinálj? Ha szereted, vele vagy. Ha vele vagy, vállald. És majd kiderül....

2012. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!