Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel szivassam meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szivassam meg azt a csajt aki nagyon durván dobott?

Figyelt kérdés

Volt egy lány (17) akiért szivem—lelkem odadatam , de egy napról a másikra közölte , h van más akit szeret ! Ebbe örlődtem olyan 2 hónapot és megpróbáltam felejteni ! De most mikor az urcán láttam őket a fiujával rámmosolygott és akkorát csókolt a fiun h ott helyben nemáltam volna jót magamért !

Kitaláltam h valamivel megszivatom őt vagy a barátját (mert az is köcsög volt velem , de azt már nem írom le).

Valami ötletet tudnátok adni ami illőbüntetés lenne valamelyiküknek/számukra ?



2012. dec. 17. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress valamit a gatyádban, azzal kellett volna...
2012. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sehogy. ha bosszut allsz, az senkinek sem jo, foleg nem neked, csak tonkre mesz bele. hagyd a csajra a dolgot, majd az elettol vissza adja neki amit o adott neked, inkabb probalj tovabb lepni, mutasd meg ezaltal, hogy te sokkal jobb vagy, minthogy ilyen eszkozokhoz folyamodj...
2012. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
amikor meglátod a csajt akkor kezdj el hangosan röhögni és mondogasd a csajnak hogy akkora ku*va hogy ha csak meglátod rádjön a röhögés :D szerintem hatásos lesz a srácot meg azzal hogy pl.: fognék veled kezet de tudom hogy több férfi seggben turkálsz mint egy urológus :D vagy: szólj anyádnak hogy az asztalon hagytam a pénzt vagy ilyenek :D
2012. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
keress a csajnál is jobb csajt. ;-)
2012. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én az exem autójának a kerekeit szúrtam ki. (épp előtte vett új garnitúrát)

Nem vagyok egy bosszúálló típus, de az kifejezetten jól esett! :)

2012. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes gondolkodás.Bosszút állni? Minek? Hülyeség.Szerintem ne foglalkozz velük.
2012. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem is az a jó taktika ha "túlszárnyalod". Keress egy bombázót,(vagy kérj meg valamelyik dekorativ csaj haverod akit az ex nem ismer) a képeket rakd ki facebookra az ex orra elé és ha esetleg újra összefuttok az utcán mosolyogj és csókold meg a csajt. De az sem baj, ha csak "virtuális barátnő" hisz személyesen csak véletlenül találkoztatok ha ilyen nem is lesz többet attól még lehetsz hiteles. És ez igy már nem egy primitiv bosszúállás, hanem a "visszanyal a fagyi" esete.
2012. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerezz egy stukkert és lödd le öket. Ha meg nem ezt akarod, akkor ne foglalkozz velük. NEM A TE ÉLETED!
2012. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az utolsónak mondom, hogy ha felelősséget kéne vállalnod ezért, lehet nem mondanál ilyeneket, de úgy látom te is a homokozóban tanultál meg beszélni (a stukkeresre értettem)
2012. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!