Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon durván sértő, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durván sértő, ha egy számodra fontos embernek indulatból azt mondod, néha azt kívánod, bárcsak meg sem ismerted volna?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az exemről van szó, akivel még mindig nagyon szeretjük egymást, de abszolút "se veled, se nélküled" jellegű a kapcsolatunk.
2012. aug. 26. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor sem kéne ilyet mondani...ez elég gáz...olyan mintha azt mondanád,hogy te csak rosszat hoztál az életembe és jobb lett volna ha sosem ismerlek meg ,mert akkor nem történt volna ennyi rossz ...vagy is nekem így jönne le és eléggé szarul esne...ő hogy reagált?
2012. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudott rá mit mondani, de láttam rajta, hogy elég szarul esett neki. Azóta rendeződtek a dolgok, kibélkültünk, és megpróbáljuk újra, csak..ahogy így visszagondoltam, olyan bűntudatom lett, és nagyon megbántam, hogy kicsúszott a számon..
2012. aug. 26. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
hát legalább megbántad és bűntudatot érzel...máskor ha dühös vagy és veszekedtek 2x gondold meg mielőtt valamit mondasz...csak gondolj bele hogyan esne ha ő ezt mondaná neked? én valószínűleg azzal reagáltam volna le hogy azt mondom,hogy rendben akkor tovább nem kell elviselned a társaságom és felejtsd el ami eddig történt közöttünk...eltűnök mintha sosem ismertél volna ...persze aztán ha bocsánatot kérsz meg megbánod én sem tűntem volna el csak ez azért szarul esett volna..
2012. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen igazad van. Nem szoktam ilyen meggondolatlan lenni egyébként, elég higgadt embernek tartom magam, de most nálam is elszakadt a cérna, mert annyi fájdalmat okoztunk már egymásnak, akaratlanul..Valahogy megpróbálom helyrehozni.
2012. aug. 26. 13:33
 7/8 A kérdező kommentje:

Na, látszik mennyire a szívére vette...Bocsánatot kértem tőle, erre megkérdezte, hogy miről is beszélek?:D

Jó, mondjuk elég tömény volt az az este, úgyhogy nem is csoda, ha nem maradt meg benne..ennyivel kevesebb a tüske.

2012. aug. 26. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki :D de aztán máskor tényleg jobban gondold meg..mert lehet ő már nem emlékszik rá ,de ha véletlen másnál sütöd el ezt akkor nem biztos ,hogy ilyen fogadtatásra találsz :D
2012. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!