Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek volt olyan hogy:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt olyan hogy: kevesebb mint szerelem, de több mint barátság? Ilyenkor ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

Van egy srác...vele nagyon jóban vagyunk...amikor együtt elmegyünk szórakozni valahova, mindig együtt vagyunk nagyon jól érezzük magunkat...de úgy hogy ha valaki kívülről lát az azt hiszi hogy járunk. De nem így van. és igen...simogat, puszilgat, ölelget...egyik buliban megcsókolt, de azt megbeszéltük hogy ne jelentsen semmit..csak véletlen volt...De nagyon jóó volt ..:$

Mégis tudom, hogy köztünk nem lehet barátságnál több, de azt érzem hogy nagyon hiányzik ha nem találkozunk és nem ölelget, puszilgat, nincs mellettem...

nem tudom mit tegyek...és kezdek idegroncs lenni az érzéseim miatt...:SS



2012. dec. 17. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt, de épp mivel kevesebb volt mint szerelem, nem is szenvedtem így miatta mint te. Ha találkoztunk, jól elvoltunk, de ha nem, akkor sem dőlt össze a világ. Ha téged ez ennyire kiborít, akkor szerelmes vagy.
2012. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól még szexelni lehet. szóval nyugodj meg.
2012. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene megijednetek egy csóktól. Van olyan, hogy két ember vonzódik egymáshoz, de tudják, hogy a párkapcsolat nem működne.

Ha mindketten függetlenek, akkor felesleges kifogásokat keresni. Tegyétek ami jólesik, és maradjatok barátok.

2012. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Vagy nem alakultak ki még konkrét érzések.

2. Miét nem lehet köztetek több barátságnál?

3. randizz vele egy idő után kiderül h hogy is van valójában és még lehet belőle valami.

4. És nem ismétlem NEM kell ahhoz járni valakivel h randizz vele. Ha megteheted élj vele és kisül belőle vlmi.

2012. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a megbeszéltük, h ne jelentsen semmit, mit jelent? Ki csókolt meg kit, és ki mondta,h ne jelentsen semmit?
2012. dec. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ő csókolt meg először. és együtt beszéltük meg.
2013. jan. 5. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
igen volt!nekem is volt barátnőm neki is volt pasija de mi csak ölelgettük egymást meg sokat voltunk együtt én szerettem volna többet egy darabig de inkább a barátja maradtam mert jobb volt úgy szerintem ő is érzett valamit de erről soha nem beszéltünk minden másról igen!nekem nagyon jó volt így
2013. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!