Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni? Vélemények?

Figyelt kérdés
Egy elég hosszú sztoriról van szó. De megpróbálom lerövidíteni. Ne haragudjatok, ha túl hosszú. Szóval van egy srác(volt barátom) félévig voltunk együtt. És a kapcsolatnak azért lett, vagyis kellett vége lennie, mert a családjával ki akartak költözni az Usába. 2 hónapig nem találkoztunk, mert annyi időt töltött kint. Majd egy kisebb Facebook-os veszekedés után azt mondta, hogyha én úgy érzem, hogy a kapcsolat nem működne újra, akkor hagyjuk is annyiban. Megbeszéltük, ha hazajön akkor majd találkozunk, de csak "barátilag". Mikor hazajött nem is keresett nem is érdeklődött irántam. Ez nekem azért furcsa, mert nem adtam rá okot, hogy csúnyán mondva: le se szarjon. Eltelt újabb 1 hónap és felhívott, hogy ő most ér rám. Ekkor már 3 hónapja nem is láttam.( itt felmerült bennem a kérdés, hogyha szeretek valakit, akkor hogy az istenbe tudom vele azt megtenni, hogy nem érdeklődöm iránta, mikor rég nem láttam.) Na mindegy. Találkoztunk elvoltunk, mint régen stb. Aztán egy másfél hónappal később írogatott, hogy szeretne újra látni. Megint találkoztunk.... itt már történtek dolgok. Ülünk a szobában erre csak egy hirtelen ötlettől vezérelve megcsókolt. Nem kell folytatnom, hogy mi történt.... Miután végeztünk megszólal: "nekem nem megy a kapcsolat, mert elfoglalt vagyok. Munka, érettségi, jogsi, edzés. " Ez kissé lesokkolt, hogy akkor mi az istenért kellett megcsókolnia. Nem értettem. Miután elváltunk egy olyan üzenet várt: "kár, hogy most nekem nem menne a kapcsolat. Ne haragudj, hogy megcsókoltalak, de olyan édes mikor megjelenik egy gödröcske az szád szélén, hogy nem bírtam nem megtenni. " Tudom, hogy szeret láttam a szemében. És úgy érzem, hogy hiányzom neki, mert elég sűrűn keres. Szerintetek rájött újra, hogy még hiányzom neki és nem akar megint leszarni, mert még szeret? De így nem élhetek, mert nekem is vagy tovább kell lépnem vagy várni rá amíg nem lesz meg az érettségije. De nem tudom mit kéne tennem. Hagyjam a fenébe őt vagy ne? Mit gondoltok erről az egészről? Szeret még vagy csak hülyíteni próbál? Vagy csak kifogás az újrakezdésre? Nem értem. Bocsánat, ha zavaros és hosszú, de érdekel kivülállók véleménye is. :-)

2012. dec. 11. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy ideje legyen. Ez a fiú éretlen még egy komolyabb kapcsolatra. Mivel tudja rólad, hogy odáig vagy érte, ki is használja. Hidd el, egy nőn látszik, ha odáig van egy pasiért. Ne várj rá, élvezd az életet, szórakozz, ismerkedj, egyszer úgyis lesz egy fiú, aki képes akár több száz kilométert utazni egy csókodért. Na, azért meg fogja érni...
2012. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!