Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszhetek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki? Volna esélyem nála? Vagy miért csinálhatta?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, idősebb nálam 25 évvel, és házas.

Egy munkahelyen dolgozunk, és nekem már egy ideje tetszik.

Köszönőviszonyban voltunk eddig, de 2 hete már beszélgettünk is egy kicsit egymással.

Nem tudom, hogy ez az idősebbek szokása, de szivemnek is szólított már, meg szokott rám mosolyogni, megsimogatta már a kezem.

Tegnap a kollégákkal kis apróságot ajándékoztunk egymásnak, és ő nem közvetlen ott dolgozik, ahol én, de én gondoltam rá, és vettem neki pici apróságot karácsonyra, és odaadtam neki reggel.

Láttam rajta, hogy örült neki, és kaptam érte egy puszit is, aztán beszélgettünk pár szót még, siettem volna a helyemre, erre dobott egy puszit nekem, én meg nem bírtam ki, vissza odamentem hozzá, hogy adjon még egy puszit nekem. :) Kitárta a karját, hogy na gyere te csaj :) És átölelt és jól megpuszilgatott, és arra emlékszem, hogy jól magához szorított.

Már nem is emlékszem, hogy hogyan kerültem ki a karjai közül, de ez olyan jól esett nekem.


Ezt mire véljem tőle? Reménykedhetek?

Meghódíthatom?

Ő mit gondolhat rólam?



2012. dec. 19. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

te leszel a cég ribanca?


nézd, volt idő amikor ha egy nálam 25 évvel fiatalabb csaj felkínálkozott volna gondolkodás nélkül elfogadom és megdöntöm ... na, de csak ennyi ... azóta már benőtt a fejem lágya


szóval jobb, ha nem játszol a tűzzel, és nem zilálsz szét egy házasságot (és ne gyere azzal, hogy nem is él jól a feleségével)

2012. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy itt mánia ez a 'ribancozás'?

Komolyan mondom, az ember idejön tanácsot kérni, és akkor már egyből azzal jöttök, hogy mekkora ribanc meg egyebek.

Miért kell ismeretlenül bántani a másikat?

Tudtommal ribancnak, k*rvának azokat a nőket nevezik, akik érzelem nélkül képesek bármit megtenni.


Bennem vannak érzelmek. Nem is kevés.

És nem állítom, hogy nem él jól a feleségével, mert erről nem beszéltünk, nem tudhatom.

Feltettem pár kérdést, de választ egyikre sem kaptam.

Csak annyit, hogy ribanc vagyok.

2012. dec. 19. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

ezen ne lepődj meg ... a képlet egyszerű:


van egy férfi, aki házas és te rá akarsz akaszkodni ... ha mondjuk beleéled magad, hogy te vagy a feleség, akkor hasonló esetben minek nevezed a lányt? tündérkének?


(szinte) minden férfit elbolondíthat egy jóval fiatalabb csaj, egy bizonyos kor után még olyan nagyon szépnek sem kell lennie (mármint a férfi kora után) ... annyira az elején vagy, hogy jobb most egy sokk (ribanc), mint ha belemászol és jó esetben egy alkalom után közli veled, hogy na kislány eddig tartott, mert kipróbálta milyen a friss hús

rossz esetben belédbolondul, megbolondul (képletesen) és felborítja a házasságát, együtt él veled ... gondolkodj már el rajt, hogy meddig működne ez a kapcsolat?


(mielőtt megint nekem jössz, a párom jóval fiatalabb nálam)

2012. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Kérdező!figyelj szerintem inkább próbáld meg kicsit jobban kiismerni többet beszélgetni vele,stb. az valószínű,hogy tetszel neki és ebből kifolyólag lehet nála esélyed.de ha felesége van inkább ne kavard meg körülöttük a dolgokat elvégre szerintem neked sem esne jól ha pl.:párkapcsolatban élnél és közétek furakodna egy 3. személy.szerintem ezt gondold át.:)
2012. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Nyugodtan flörtölj csak vele. Majd lesz valahogy...
2012. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!