Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzódást érzek egy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódást érzek egy sokkal idősebb férfi iránt, miért lehet? Normális ez? Tetszhetek neki én is, vagy csak mondja?

Figyelt kérdés

Céges busszal járok dolgozni, ő a buszsofőr a buszon.

Minden reggel látom, és néha szoktunk beszélgetni is pár szót, meg ahogy elfigyelgettem az elmúlt egy évben, nagyon normális, kedves ember, tetszik a stílusa, vicces is. :)

Amikor sokat fogytam tudatosan, megjegyezte azt is nekem.

Mindig 'Csókolom'-ot köszönök neki, ha felszállok a buszra, mivel tényleg idősebb, és rám szólt, hogy csak 'Szia', mert tiszta rosszul érzi magát, mikor ilyen csinos fiatal lány így köszön neki, hogy milyen sz*rul nézhet már ki. :)

Kisszivemnek is, meg Kiscicámnak is szólított már. :)

Jajjjjjj nekem nagyon tetszik, mit tegyek, vagy ez csak udvariasság volna a részéről, vagy tetszhetek neki?


Én 24 éves nő vagyok, ő szerintem 2x annyi idős is van, mint én.



2012. dec. 9. 12:20
 1/6 anonim08 válasza:
Szerintem ez elég egyértelmű jel,hogy tetszel neki! :)
2012. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kisszivemnek is, meg Kiscicámnak is szólított már"


Valódi kapcsolat elött így szólítani enyhén szólva túlzás!Inkább kábításnak tűnik.Azt nem gondolod hogy az asszony várja otthon?

2012. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ha várja, akkor várja.

De amúgy valószínűleg igen, biztos várja, csakhogy engem az efféle dolog nem nagyon érdekel.

Kaptam már én is hideget-meleget az életben, ezentúl csak magammal foglalkozok, ami nekem jó.

2012. dec. 9. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem 25 évvel idősebb,26 voltam amikor megismertem szóval semmi gond.

Igaz őt nem várta az asszony,mert tudtam,hogy rég elvált..Ezt azért jó lenne,ha megtudakolnád,nem szép dolog szétszedni egy házasságot.

2012. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem normális ez a dolog,én 17 vagyok és engem is az idősebb férfiak vonzanak.

Szerintem adjál neki jeleket...aztán ha viszonozza akkor úgyis megy minden magától :-)

2012. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
állj mellé s beszélgessetek. Esetleg jegyezd meg, h milyen megnyerő lett a külseje.
2012. dec. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!