Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van miért aggódnom, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van miért aggódnom, vagy csak szimpla baráti szeretet amit iránta érzek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet őrlődöm a témán. Barátok vagyunk, mégis néha azon kapom magamat, hogy arról álmodozok, hogy megölel,(sosem ölelget senkit)hogy megcsókol, szeretnék tetszeni neki, rosszul érzem magamat ha más lánnyal nevetgél. Viszont ezeket az érzéseket felváltják azok, amikor el sem tudom képzelni, hogy csókolózzak vele. Gondolom ez azért van, mivel a srác egyáltalán nem férfias. Nem értem miért váltakozik bennem ez a két dolog. Nem vagyok belé szerelmes. Azt nem ilyen ingatag lenne. Lehet attól ez az egész, hogy nem igazán mutatja ki, hogy fontos vagyok neki, és ez bánt egy kicsit? Mert nem tudom hányadán állok vele. 16/L

2012. dec. 19. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszem, hogy tetszik, de vonzódsz hozzá.Sokan mondják, hogy fiú-lány barátság nem működik, mert a vonzalom mindig fontosabb.Vonzódsz hozzá, de ez nem több, mint barátság a leírtak szerint.
2012. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!