Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem nála vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála vagy mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe első látásra beleszerettem, úgymond. Csakhogy neki egy más lány tetszik, konkrétan kb. 9 hónapja próbálkozik nála, és most valamikor el is mennek egy randifélére.

Igazából én egy kirándulás alkalmával véletlenül "szerelmet vallottam" neki, tényleg csak kicsúszott a számon. Aztán megbeszéltük, hogy maradunk haverok.

Na, ez az, ami nem megy nekem. Még mindig tetszik, és most is érzem az illatát... Ráadásul egy társaságban vagyunk és én vagyok a zenekara fotósa, tehát nem tudom és igazából nem is akarom kerülni.


13 vagyok, de ettől még lehet komoly! Tényleg első látásra "szerettem bele". Mielőtt az új sulimba mentem, akkor nyáron megismerkedtem egy lánnyal, akivel osztálytársak lettünk, aztán megmutatta az osztályképet, és akkor "bumm".



2012. dec. 20. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
"13 vagyok,de ettől még lehet komoly" szerintem pár év múlva ha ezt visszaolvasod nevetni fogsz magadon...
2012. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Bocsi de én azt tanácsolom neked,hogy jobban jársz ha elfelejted mert csak így te fogsz beleőrülni az egészbe! Eleve egy másik lányért van oda akiért nem hiába küzdött ennyi hónapon keresztül!
2012. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
több, mint egy éve próbálok "nevetni magamon"....
2012. dec. 20. 22:18
 4/8 A kérdező kommentje:
csak az a gáz, hogy a lánynak nem igazán jön "úgy" be.
2012. dec. 20. 22:19
 5/8 Egy Srác Asszem ***** válasza:

Az szerintem a te szempontodból teljesen mind1 hogy a lánynak mennyire jön be a srác....

Ha te nem kellesz a srácnak ezen az sem fog változtatni ha a másik lánynak nem kell Ő (xd ez értelmes mondat lett, na mind1)

esetleg annyit befolyásolhat hogy csalódottságában összejön veled, összetöri a pici szívedet (ha engeded akkor meghúz) és elhagy :| szarhelyzet (szerintem)

DE a remény hal meg utoljára . lehet h a lelke mélyén mindíg te voltál a szerelme csak még gyerek vagy :)

2012. dec. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

azért hozzá képest nem vagyok gyerek, egy osztályba járunk. :P

de akkor mostantól a reményhal a kedvenc állatom. :D

2012. dec. 21. 08:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát mondmeg neki hogy beleestél és szerelmes vagy belé még mindig......Mondjuk ez a legrosszabb hogy te neked bejön forditva meg nem....szval küzdhetsz érte de vigyázz mert lelkileg összetörhet...de még nagyon sokat fogsz változni.nagyon fiatal vagy még
2012. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi. :) próba szerencse... vagy nem...
2012. dec. 22. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!