Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret vagy nem? Miért viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem? Miért viselkedik így? Miért hallgatak? Szereti a másik lányt?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 1 hónapja vagyunk együtt.Én szeretem őt és (szerintem) ő is engem. Mostanában furcsán viselkedik velem.Mikor megismertem azelőtt volt neki egy csaj akit nagyon szeretett és a csaj megcsalta..Úgy érzem még mindig szereti a csajt mert furcsán viselkedik velem amikor a a csaj elmegy mellette vagy lát minket..Ma például megátta őt és mi elköszöntünk egymástól ő meg nem adott nekem csókot,közbe meg a csajt nézte.A csaj is nagyon nézte őt.Nem akartam jelenetet csinálni de az a lány már idegesít...Nem tudom szeretem -e még a pasim.Segitsetek mit tegyek??? Facebookon mindig jól elbeszélünk élőbe meg nagyon hallgatak, nekem kell beszélnem..olyan zavaró..:/

2012. dec. 21. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
1 hónap, és azt kérdezed, hogy szeret-e MÉG? Ki sem alakult még.
2012. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hallgatag


Szerintem még érez valamit a csaj iránt, de ez nem jelenti azt, hogy veled ne tudna továbblépni. A legjobb, ha ezt veled beszéled meg, mivel nagyon nem mindegy, hogy mi lenne rá a válasza.

2012. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod mit jelent az érzés:szeretet? 1 hónap alatt nem is lehet megszeretni valakit, aki mély érzésű.Szimpatizálhatsz vele, vonzódhatsz hozzá, az érzések kezdenek kialakulni(ha kialakulnak) de szeretni az nem megy ennyi idő alatt.Ahhoz több kell.
2012. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hiányzik neki a csaj :( de ne ítéld el ezért lehet hogy mégszereti őt de mivel megcsalta nem szeretne vele lenni.nyugi egy idő után elfelejti őt :)
2012. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Először is elmondanám, hogy teljesen átérzem a problémád, hiszen hasonló cipőben jártam már én is. Ugyan ezek a "tünetek" voltak, csak sajnos nálunk fél év után derült ki. Ugyan így furcsán viselkedett, sőt ingerült volt velem, és távolságtartó. És egyik nap csak úgy kijött belőle: "Én még mindig az Andit szeretem, sajnálom" És akkor szakított velem. Fél évig egy másik lány árnyékában éltem. És én már szerettem azt a fiút! Nagyon nehéz volt túltennem magam rajta. Sajnos a későbbiekben sokszor visszaköszönt ez a fiú az életemben, és mivel szerettem, hagytam. Most már azt mondom hiba volt, mert ámításba éltem, mind a 3 év alatt (mert annyi lett belőle) Se veled, se nélküled kapcsolatban éltünk. A srác mindig kidobott, ha épp úgy érezte "szabadságra" van szüksége. A lényeg a lényeg, szerintem a Te esetedben is ez a baj. Nem elég, ha a facebook-on tudok beszélgetni. Te egy ember vagy, nem egy gép, veled személyesen kell, hogy tudjon beszélgetni, nevetni, bármit csinálni, ha igazán érdekled! Vagy megpróbálsz beszélni vele erről, és elmondod, hogy ez bánt téged, és rosszul esik, és, ha igazán fontos vagy neki, változtatni fog. Vagy, elhatározod, hogy elengeded, és ha szüksége van Rád, akkor vissza fog találni hozzád! Ha pedig nem! Akkor a kételyeid beigazolódtak, és még nem Te vagy az az igazán fontos lány az életében! Remélem tudtam kicsit segíteni!

2012. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már úgy kezded hogy szerinted szeret az már rég nem jó.. ez így bizonytalan! Egy kapcsolatban biztosra kell tudni hogy szeret-e a párod. Az meg hogy nagyon nézi nem azt jelenti hogy még mindig szereti.. Jelentheti azt is hogy nem tud túllépni azon hogy megcsalta és még mindig haragszik rá.. de a csajon lehet túllépett csak a csalódáson nem.
2012. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..:))
2012. dec. 30. 15:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta már szakítottunk... :(
2013. szept. 13. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!