Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedik egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik egy lány, aki nem tud-ja mit is akar a sráctól? Hogy áll a másik félhez, milyen jeleket ad esetleg?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2012. febr. 3. 20:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Néha lelkes,keresi a másikat,aztán van egy időszak mikor nem.Elhívod valahová,igent mond,majd eltolja az időpontot.stb.
2012. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja,h mit akar,akkor valószínűleg furán viselkedik,hol így hol úgy,jeleket akkor ad egy lány,ha tudja,mit akar,ha nem tudja,minek adna jeleket,legfeljebb olyanokat tud adni,amit maga sem vesz észre,pl hajbirizgálás ha zavarban van...stb...de ezt szerintem magadtól is tudod,úgyhogy nem tudom mi itt a kérdés...
2012. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Első válaszban vannak egyező dolgok!
2012. febr. 3. 21:06
 4/24 anonim ***** válasza:
Hány éves lányról van szó?
2012. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
20 éves
2012. febr. 3. 21:13
 6/24 anonim ***** válasza:
És tudja, hogy te kedveled őt? Mármint elmondtad neki? Vagy csak sejteni engedted?
2012. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Miért van ez most, hogy sok csaj azért dobja a fiút mert nem tudja mit akkar:)
2012. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Talán mert tényleg nincsenek tisztában az érzéseikkel :)
2012. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Tudja, mert már mondtam neki!
2012. febr. 3. 21:19
 10/24 anonim ***** válasza:
Első vagyok,ezt csináltam én is..Nem tudtam mit akarok,érdekelt,de közben nem tudtam bele merjek-e menni.Egy ilyen lányhoz kell türelem.Rám is várt fél évet,de már két éve együtt vagyunk.
2012. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!