Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nővérem folyton titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővérem folyton titokban telefonál, ez azt jelenti van valakije? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Általában este tíz, és éjjel 2 között, a wcben, erkélyen, vagy a szobában amikor már ott mindenki alszik. Amikor rákérdek, hogy ki az, azt mondja egy ismerőse, ami szerintem biztos nem igaz. És egy ismerős pedig nem telefonál mindennap ilyenkor...Egyszer elakarok venni a telefonját, kiírom a számát akivel telefonál, és felhívom. Ez jó ötlet?

2012. dec. 22. 00:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
miért foglalkozol azzal, hogy a tesód kivel telefonál?? Ha elmondja elmondja, ha nem törődj a magad dolgával.
2012. dec. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd már békén szegény nővéredet! Nem mindegy, hogy kivel telefonálgat? Az ő dolga, ha akarja úgy is el fogja mondani. Ja és nem turkálunk más személyes dolgai között!
2012. dec. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Dedó -.-
2012. dec. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Jó ötlet csak vállald a következményeket is.:)
2012. dec. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
És mit mondasz neki? "Szijja én vagyok a nővérem húga, nem mesélte hogy mennyit leselkedem utánna?"
2012. dec. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, semmi közöd ahhoz, hogy kivel telefonál!
2012. dec. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hálát adok, amiért csak idősebb testvérem van.
2012. dec. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Féltem a nővérem, mivel pórul járt már párszor...
2012. dec. 22. 02:32
 9/20 A kérdező kommentje:
Ha van valakije akkor nyugodtan megmondhatná és bemutathatná, nem lenne belőle semmi, legalább tiszta lenne a dolog, ez idegesítő így...
2012. dec. 22. 02:33
 10/20 anonim ***** válasza:

szóval egy ismeretlennel beszélget mindig, hiszen nem ismerőse...


hány éves a nővéred?

2012. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!