Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem. Működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem. Működhet ez?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam a legjobb barátom,viszont nemrég kiderült,hogy mindketten bejövünk egymásnak,és többet érzünk szimpla barátságnál.Tényleg nagyon szeretjük egymást,és nagyon jól elvagyunk együtt,egyszóval jó a kapcsolatunk.Viszont attól félünk,hogy ha bármi történik,és szakítunk,akkor a barátságunknak is vége lehet,és még 4 évig kell egymás közelében lenni.Tudom,hogy nem jó az osztályomból járni valakivel,viszont az érzések,azok érzések,avval nem lehet mit kezdeni.Segítsetek,hogy megpróbáljuk-e egyáltalán,és ha esetleg szakítunk,akkor lehetséges,hogy utána is barátok lehetünk?Köszönöm

2012. dec. 23. 00:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Probaljatok meg , semmit nem veszitetek vele :)
2012. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kérdező ugye te lány vagy?
2012. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
csapjatok bele a lecsóba!
2012. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen,lány vagyok.
2012. dec. 23. 00:32
 5/16 A kérdező kommentje:
Annyira jó lenne,ha összejönne,csak félek,hogy nehogy rosszul süljön el a dolog.
2012. dec. 23. 00:33
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodtam.:D Mért ne próbálhatnátok meg? Maximum, ha nem jön össze, akkor békésen szakítotok és maradtok osztálytársak.
2012. dec. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát úgy lenne a legjobb.Amúgy köszönöm a válaszokat:)
2012. dec. 23. 00:35
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha összejön, tökéletes.:D
2012. dec. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
próba szerencse :D
2012. dec. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én osztálytársamba és vele együtt (lány)barátomba szerettem bele. Bejöttem neki, tudom, de mégis elutasított azzal az indokkal, hogy csak barátként szeret, most nem tudna mást elképzelni. F@szán megromlott a barátságunk és én nem értem mért!


Szóval nagyon ritka a JÓ szerelem. Én is így voltam, ahogy leírod, de nem sikerült. :( Osztálytársak között szerintem annyira nem is működik a dolog; hamar megunjátok egymást.


De azért neked/nektek sok szerencsét, hajrá! :) Próbát mindenképp megér, de ha mégse akkor beszéljétek meg, hogy legyetek olyan jó barátok mint most/ azelőtt.

2012. dec. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!