Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már régóta szakítottunk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta szakítottunk de még mindig nem tudom elfelejteni. Normális ez?

Figyelt kérdés

Júniusban szakítottunk de én azóta is csak rá gondolok, éjjel nappal.

Én nem biztos hogy tudnék valakit még úgy szeretni mint őt.

Haverjaim is mondják hogy nem normális ez hogy így le vagyok ragadva nála, meg innen onnan hallom hogy az a normális hogy mostanában a kamaszodók hogy meg b*sznák többi lányt de én nem nagyon tudom őket nézni meg ilyenekre gondolni mert hát mindig ő jár a fejemben. És én nem is úgy gondoltam rá/gondolok rá hogy hú de meg **, hanem hogy ölelném, szeretném stb. ...

Jó lenne ha újra kezdhetném vele, de kicsi erre az esély.

Normális ez? Mert már én is kezdek félni :D tudom hogy előttem még az élet de nélküle ... háát.


15/f (<- igen ezért , meg ezt is sokat mondják hogy koromhoz képest érett és néha még hogy nyálas és b*zis is xD)

de igen ez a szöveget is ha nem nyálasan írom le akkor nem is érthető :/


2012. dec. 9. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális... egy ismerősöm 4 éve szereti ugyan azt a lányt. Ki tudja, nálad mi lesz. Lehet, hogy 2 hónap múlva nem is fogsz rá emlékezni. Szerintem a durva akkor kezdődik ilyen esetben, ha már évek óta nem tudsz elfelejteni valakit.
2012. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én lassan 1éve szenvedek:) 18L
2012. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy mostanában elfelejteném :/

Hűséges típusnak tartom magam :/ :D

De azt veszem észre hogy a hűségeseket mindig átverik... akkor most én is legyek bunkó meg akkor használjak ki mindenkit?

De így belegondolva már nem is annyira érthetetlen hogy miért van annyi bunkó ... :/

2012. dec. 10. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
De, érthetetlen.. mert miután tudod, hogy mennyire fáj egy ilyen, logikus, hogy nem okozol másnak ilyet. Nem bunkó emberek vannak, hanem buták és neveletlenek... Te ne legyél ilyen. Aki erős, az nem nem lesz olyan. :)
2012. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem akartam olyan lenni csak akkor végig ment rajtam hogy akkor ilyenek érvényesülnek csak? .. :D

de amúgy ha akarnék sem tudnék mert olyan lenni .. szóval mindenképp én szívok :/

2012. dec. 11. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!