Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Többet érzett irántam? (Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érzett irántam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van barátom. Volt egy srác akivel közel kerültünk egymáshoz(igy utólag nagyon nem kellett volna). Az egyik legjobb barátomnak tekintettem őt meg ő is engem. Egyszer közös buliba mentünk, de nem történt semmi köztünk, csak néhányszor megpuszilt, és mondta h szeret, de erre nem figyeltem fel annyira mivel már korábban is mondta h szeret BARÁTSÁGBÓL. Ezután a buli után hirtelen megváltozott, nem beszéltünk már minden nap, és mivel osztálytársak vagyunk ez eléggé feltűnő volt a számomra. Aztán megkérdeztem h mi a baj, erre ő csak annyit válaszolt, hogy nem szereti ha egy lány hány(kicsit sokat ittam aznap) de már kezdi elfelejteni. Hát szerintem ez nem válasz de akárhányszor próbáltam belőle kiszedni hogy mi a baj, mindig ugyanazt válaszolta. Ez történ kb 1 hónapja és azóta is alid beszélünk, vagy csak pár sort, mint valami idegenek... Már ott tartok hogy ebből sosem lesz többé barátság, de azért hiányzik is persze. Szerintetek is az volt, hogy többet érzett barátságnál, csak tudta hog van barátom, és igy akar elkerülni?

2012. dec. 25. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy így akar elkerülni, vagy tényleg kiábrándult belőled. De inkább az lehet, hogy tényleg szeret.
2012. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Férfiak és nők közt nincsen barátság, mert a szex mindig közbeszól.


Ha egy pasi nagyon jóban van veled, akkor bizony megfordul a fejében, hogy dugjatok. És vagy rádhajt, vagy otthagy. És a harmadik út, hogy becsicskul... sokan a félősebbek közül ebbe csúsznak bele.


Persze ha egy alapból nem szép lány vagy, akkor mindez nem él, akkor lehet barátkozni. (bár akkor megfordulhat, és a csúnya nő akarja a pasit...)


A lényeg: ha pasi barátod van, az vagy dugópartner, vagy homokos, vagy szimplán nem elég bátor, hogy bepróbálkozzon. A kivételek száma a teljes magyar lakosságban 3 egy évtizedben.



24F

2012. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 25. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!