Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A volt barátom sokszor mondta, h soha semmilyen szerelmet nem érzett irántam.4 évig jártunk.

Figyelt kérdés

Mégis újra akarja velem kezdeni, együtt akar velem élni.Szerintem nem kéne neki új esélyt adnom, hiszen sokszor megbántott.

Mit tegyek?


2012. dec. 1. 01:34
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát az alapján amit leirtál...ha 4évig nem szeretett akkor most sem fog beléd szeretni:S És ha van egy kis büszkeséged akkor nem jösz vele össze.A leves is csak frissen jó de felmelegitve már nem...
2012. dec. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem te akartad felpofozni itt az előbb egy talin?


Hagyd a pi**ába, van tőle jobb is. Ha be meri vallani, hogy 4 év alatt nem volt szerelmes, akkor valószinű, h csak szexre kellettél. Illetve, hogy ne legyen egyedül.

2012. dec. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezd újra!
2012. dec. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én írtam a pofonost is.
2012. dec. 1. 01:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kapcsolatfüggő, de szeretni nem tud. Keress olyat, aki nem kapcsolatfüggő és tud szeretni. Kellemesebb lesz. :)
2012. dec. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezt neked kell érezni, de én a helyedben nem forszíroznám. Boldogtalanítson mást.
2012. dec. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Még is mit?? Tudod h mit akarsz.

Hagyd ott.

2012. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te jó isten, de szánalmas az ilyesmi! Azt hittem, csak az én exem volt ilyen gyári hibás, hogy úgy volt képes velem éveket tölteni, hogy soha nem volt belém szerelmes úgy igazán, már az elején se. De ez a 4 év.. no comment inkább. Semmiképp ne fogadd vissza, ha 4 év alatt nem lett beléd szerelmes, később se lesz. Csak ellesz melletted megszokásból, meg az ingyen punci miatt.
2012. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!