Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri-e együtt lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri-e együtt lenni a barátnőmmel? 21/F (lenn)

Figyelt kérdés
nem érzem azt, hogy szeretném és ez a legnagyobb baj :S ő nagyon szeret engem és ezért jó nekem, én vagyok a domináns stb. nagyon aranyos kedves lány jól is néz ki de nem vagyok belé szerelmes:S van 2-3 másik lány akivel találkozhatnék, csak nem akarom a háta mögött csinálni és félek, hogy csak elhalasztom a lehetőséget :S jó vele, szeret meg jól is érzem magam vele de nem érzem magam annyira szerelmesnek :S meg a legnagyobb baj, hogy a szex se annyira jó :/

2012. dec. 27. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
legy vele oszinte, mondd el neki, hogy mit erzel valojaban es meglatjatok, hogy mire dontottok! Rosszul fog esni neki, az biztos, de az oszinteseg meg mindig szazszor jobb, mint a ketszinuseg/hazugsag!
2012. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj hogy nem jó a szex ? Nem inkább az,hogy nem vagy szerelmes? Ja bocs,kitalálom neked melyik a fontosabb... Meg kéne beszélni,nem a háta mögött füzögetni más nőket. Ha nem vagy szerelmes nyilván hagyd el.
2012. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már az is elég para, hogy közben már 2-3 lányt "kinéztél" magadnak a bnőd mellett.
2012. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem néztem ki magamnak mást és nem akarok semmit csinálni a háta mögött.csa van 2-3 másik csaj aki adja... és hát 21 évesen azért fontosnak tartom, hogy jó legyen a szex.
2012. dec. 27. 11:25
 5/10 Pretty_Fighter ***** válasza:
Nem éri meg,szakíts vele.
2012. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele megbeszélni, ha nem szereted nem sok értelmét látom a kapcsolatotoknak.
2012. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10-20 év múlva is fontos a jó szex. Aki lehurrogott, az nem tudja, milyen az igazán jó szeretkezés.
2012. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok, csak megspékelve pár izgi effektussal. szeretem a pasimat, de nem úgy, szerelemből. :(

Noha mi még nem feküdtünk le...

A lényeg, hogy azzal megbántod, ha úgy vagy vele együtt, hogy nem vagy szerelmes. Így nem csak te, hanem ô is vesztegeti az idejét. Nagyon nehéz elmondani, de ennek így semmi értelme. :(

Azért remélem megoldódnak a dolgok. Ha gondolod, majd megírhatod, mi lett a vége. Szurkolok!

2012. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia!

teljesen ugyanez a szitu volt a barátommal... egyszerűen nagyon jó ember, nagyon szeretett, mindent megtett értem és tényleg minden lány ilyen pasiról álmodik. de én egyszerűen nem tudtam szerelmes lenni, nem égett az a tűz aminek kellett volna így erőt vettem magamon és elmondtam neki mit érzek és mi a helyzet.

nagyon szomorú lett és nagyon rosszul éreztem magam amiért megbántottam őt mert nem érdemelte meg, de azt mondta, jobb így hogy elmondtam neki.

neked is ezt tudom tanácsolni. ha őszinte vagy vele nem fog rád haragudni, de semmiképp ne használd őt ki!

22N

2012. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hat velem is hasonlo helyzet van....a baratomal nem ojan jo a szex sajnos nem mondom el neki...sokszor eszem magam h jo volt...es ideges vagyok me nem elegit ki amenyire kene....de nagyon szeretem es mar 2 es fel eve egyutt vagyunk es a ferjem lesz majd jovobe...es nem a szex a legfontosabb ha szeretjuk egymast ..ehez tartom magam...mi a velemenyetek?
2012. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!