Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel egy éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel egy éve együtt vagyunk? (folytlent)

Figyelt kérdés
De mit csináljak? sok veszekedés miatt már nem szeretem annyira de szeretem De nem akarok elhagyni de ezt mért érzem vagy mit csináljak? :S
2012. dec. 8. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy oldjátok meg végre, vagy hagyd el. Nem jó se a huzavona, se a félbe hagyott, egyébként megoldható kapcsolat sem.
2012. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe tartanék egy kis szünetet,menjetek egy kis időre külön,tisztuljatok ki és utána meglátjátok hogyan tovább.
2012. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én szeretem nem tudom elhagyni de mégse vagy nem értem mi ez :S
2012. dec. 8. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért javaslom,hogy menjetek egy kicsit külön és tisztázzd le magadban az érzéseidet.
2012. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aha de multkor ki akart dobni mert olyan bunkó voltam és gondolkodtam kb 1 oráig nem irtunk egymásnak vagy több és nem tudtam elképzelni hogy mi lesz velem ezek után és gyorsan ráirtam mert attol féltem aludnifog és akkor csak reggel tudok neki irni akkor szeretem nem?
2012. dec. 8. 20:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg itthon is sokat bántanak suliban is lehet az miatt is ösze vagyok keveredve? mindennap stressz hm?
2012. dec. 8. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet igen.
2012. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Régen mikor nem volt suli meg nem baszogattak itthon nem volt ez de vele veszekedés itthon" még pár dolog
2012. dec. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!