Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyit számít egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít egy pasi szemében az, ha a barátnője táncos?

Figyelt kérdés

Fiúk, ti hogy vagytok ezzel?

Ha pl. hastáncos vagy akár flamenco táncos volna a barátnőtök, büszkék lennétek rá emiatt, különösen vonzónak találnátok, vagy pedig nem lenne számotokra különösebb jelentősége?



2012. dec. 29. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még akkor is táncol akkor engem kicsit zavarna .. Tehát ezt nem igazán tudom megmagyarázni és tényleg említésre sem méltó de zavarna de emelet örülnék és persze hogy szexy-s :D De ha régen táncolt és tud és már nem csinálja komolyan akkor az csak úgy nekem lenne :)
2012. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
alapvetően tetszene, meg otthon is tudná kamatoztatni ;) de azért kicsit féltékeny lennék főleg a flamenconál. elég szenvedélyes és ha a tánc párja nem is páran biztos rámennének és tudnák a módját...
2012. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Nekem kb semennyire nem számítana.
2012. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha gogo táncos lenne az lehet zavarna, de a flamenco-t nem tudom hova tenni, azon kívül, hogy egy latin tánc. igazából semleges a dolog, amíg nem taperolják agyon!
2012. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm Rúd-FITNESSEL, és a barátja nem használja ki ezt a tudását..
2013. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hastánc nagyon bejönne, a flamenco kicsit fura lenne...
2013. febr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is táncolok,szóval tetszik.

És gondolom jó alakja is van tőle..

2013. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én táncos vagyok, és észrevételem szerint a pasik szemében több egy lány így eleve.. nyers és durva megfogalmazás,de így van. Persze csak akkor ha jól is táncol.. Mert így látják hogy van valami ami leköti, vannak céljai és hobbija is.. :)
2013. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
IMÁDOM!!! ha egy lány jól táncol :)
2013. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!