Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ilyen sok csendes "visszahú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen sok csendes "visszahúzódó" lány kérdezősködik itt akkor srác miért ne lehetne?

Figyelt kérdés
Fordított esetben, egy csendesebb intelligens srác miért nem népszerű legalább néhány lány körében? persze tudom az alfa férfi.... vagy más ok?

2012. dec. 29. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
honnan tudják a lányok, hogy az a bizonyos csendes srác intelligens, ha egyszerűen nem mer normális ember módjára viselkedni?
2012. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
A lányoknak (fogalmam sincs mire!) sokkal nagyobb elvárásaik vannak, mint a fiúknak!...
2012. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
normàlis viselkedést nem zárja ki az hogy társaságban inkább háttérben van sem mint nagy hangu ...
2012. dec. 29. 22:30
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

nem azt látom hogy a nyuszi lányok olyan nagyon népszerűek lennének... persze ha megkérdezik a pasikat milyen nőt akarsz, 90 százalék rávágja hogy csendeset (lehetőleg ne merjen visszaszólni, ne legyen vita, mindig az legyen amit a pasi akar)

de a valóságban... észre se veszik őket csak a hiénaként vihogó, háromnegyed tőgyét kirakó, neonszínű ruhás körömcipős lehánykákat méltányolják

így nem is értem, miért a kérdés

2012. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van akinek ezek a neon ruhás humanoid hibridek semmi pluszt nem tudnak nyújtani :)
2012. dec. 29. 22:39
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek a csendesebb, intelligens srácok, ha tényleg intelligensek, és mernek is értelmesen társalogni velem :) 20L
2012. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mint a pasik is,nekünk is első benyomásnál a leglényegesebb (bárki bármit mond,ez így van) a külső.

ha jól nézel ki,sztem mindegy hogy csendes vagy e :)

az én barátom nagyon csendes,mjuk én meg nem bírom befogni a pofám sose... :D szal ne add fel! :D

2013. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 4/7


ha fiú vagy, akkor csak a magad nevében beszélj.

ha meg lány, akkor inkább meg se szólalj, mert olyanba próbálsz épp beleszólni, amiről fogalmad nincs.


Nekem az olyan lányokról, akik "kihívóan" öltözködnek, valamiért az az első benyomásom, hogy őket vagy csak egyszeri alkalomra használják, vagy ebből élnek, vagy csak egyszerűen nagyképűek.


Mellesleg engem eleve zavar mondjuk, ha belátni a két melle közé, mert úgy öltözik. Ma is már alig bírtam, hogy a buszmegállóban egy "plázamacska" úgy áradozott magáról, mintha ő lenne a mindenható.


Konzervatív, normálisan öltözködő (mondjuk farmer, sima egész poló), nem feltűnést kedvelő, illetve inkább legyen visszahúzódó, önmagával nem megelégedő csaj, mint hogy fordítottja. :) Már magában az a legjobb, amikor önbizalmat tudok adni valakinek.


A hosszú reagálás után a kérdezőnek meg azt írnám, hogy ennek egy oka van.


Átlagban a férfiak azok, akiknek nehéz találni "párt", így ha komoly kapcsolatot akarnak, akkor nem a "plázamacskák" körül nézelődnek, hanem a visszahúzodok között.


Míg ez a lányoknál nem igaz, mivel ők könnyebben megszereznek egy viszonylag "menő" srácot is, mivel a srác ha másért sem, de a szexuális szolgáltatásokért befogadja magához.


Ma is meglepődtem, mikor leesett egy csávóról, hogy a csaj akivel kézen fogva megy, csak szexuális tárgy. Máig nem értem, hogy nekem leesik, de az adott kapcsolatban élő lánynak meg eszébe nem jut. Hát a naivitásnak is van egy mértéke.

2013. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocs a hosszú válaszért.
2013. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!