Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni őt?

Figyelt kérdés
Hali. Tehát,egy lányról lenne szó,akit most ismertem meg,amikor a gimit kezdtem,és elejében nagyon jó barátok lettünk,majd kialakult egy nagyon erős fiú-lány barátság.A gond persze ott van,hogy részemről ez sokkalta több,mint egy barátság..Én már nagyon régóta húzom ezt,el is mondtam neki,de ő tudatta velem,hogy részéről nem..próbáltam beletörődni,de nem megy..amikor fiúval látom..vagy ha csak szépen néz rá egy másik fiú,egyből elmegy a kedvem az élettől is..nem szeretném magam ráerőszakolni a lányra,de nekem ez nem megy tovább..érzem,hogy nagyon szeret,mert mindennap beszélünk,legalább 4-5 órát..de nem tudok túl lépni rajta,ha napiszinten látom,és beszélünk..egyetlen módja lenne rá,hogy elfelejtsem,az,ha nem találkoznánk,és nem beszélnénk soha többé(vagy legalább egy hosszabb ideig)..ha elmondanám neki,hogy szeretném hanyagolni a kapcsolattartást,biztos vagyok benne,hogy nagyon megbántanám..nem szeretném bántani őt..nagyon szeretem..de nem birom már sokáig..mit kéne tennem? 16f

2012. dec. 29. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:

"akit most ismertem meg,amikor a gimit kezdtem"

majd

"már nagyon régóta húzom ezt"



Látszik hogy még csak most kezdted középiskolát, ha max négy hónap neked ekkora szerelem.

2012. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Okés,ez jogos volt..igazából tényleg rövid idő,de nagyon hosszúnak tűnik. Szeptemberben lettünk oszt.társak,októberre már teljesen beleszerettem,az pedig csak fokozta a dolgokat,hogy barátok lettünk..
2012. dec. 30. 00:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Eeeember, mintha én írtam volna! :( :)

Nekem is nagyon fáj a szívecském, de nem azért mert visszautasított, ez van. DE hogy levegőnek nézzen; se barátnak, se ellenségnek, semmi nem vagyok. NEM ÉRTEM MIÉRT!

Én eldöntöttem, hogy ,, akkor beszél a f*szom veled mostantól". Megbántott nagyon, de én még mindig bele vagyok esve hiába szakítok meg minden szálat, csak látom minden nap ennyi.


Fej a fejjel, ennyit tudok mondani!

2012. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uhh..az a probléma,hogy elfelejteni sem tudom..miután leírtam ezt,írt,hogy ha van kedvem,hívjam fel,és fél5ig beszéltünk..az a probléma,hogy elengedni sem tudom,viszont közelebb sem tudom hozni magamhoz..fel a fejjel..hát..ilyenkor nehéz pozitívan gondolkodni..
2012. dec. 30. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam. Mintha az én történetemet írtad volna le. Ma vagyis tegnap :D találkoztam azzal a lánnyal akivel ez az "eset" volt és mit ne mondjak nem éreztem MOST semmit a barátságon kívül. Nagyon kellemesen elbeszélgettünk, aminek örültem, nagyon. Nekem ennél nem is kell több, hogy tudjam most már én csak a barátságra vágyom. :)


Bizony nehéz elfelejteni na meg pozitívan gondolkozni, de te döntesz végső soron, TE A MAGAD URA VAGY! :)

2012. dec. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez csak rosszabb lesz.:)

De azért köszi. :)

2013. jan. 1. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!