Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni/ kitörölni életem szerelmét a szívemből és az eszemből?

Figyelt kérdés

Ő volt életem első szerelme és vele volt életem első párkapcsolata. Nem tartott sokáig, mert ő szakított velem hirtelen, de én még mindig szeretem és szenvedek miatta, a hiánya nélkül, hiányzik.

Hiába mondja mindenki akinek elmeséltem mi történt,hogy csak kihasznált, nem szeretett igazán, és nem érdemelt meg, hiába haragszom rám és néha gyűlölöm....akkor is ő mindenem.

Már pár hónapja hogy vége de még ugyanúgy fáj és az idő ez idáig semmit sem segített, ugyanolyan rossz mint akkor, vagy ha nem rosszabb.



2012. nov. 23. 16:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
factory reset..
2012. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Revo Uninstaller Pro,CCleaner, delete
2012. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ezt meg kell élni, nincs menekvés előle, nem lehet kikerülni. Nem is kell. Az élet ilyen. Gyászold meg, temesd el,legyél kurv@ sz@rul, mint még sosem, és egyszer csak jobb lesz, és csak egy emlék marad. Próbáld meg úgy felfogni, hogy ez most egy próbatétel, ha túléled, sokkal több leszel ezáltal, a személyiségünket a tragédiák és a mélypontok alakítják. Ha minden happy akkor nincs okod gondolkozni, esetleg változtatni. Ja és egyszer majd a szenvedésedre is úgy fogsz gondolni mint egy élményre, mert a negatív élmény is élmény. Örülj neki hogy neked megadatott az hogy egy szakítás miatt sz@rul lehess, valakinek ez sem adatik meg.
2012. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat várok nem trollkodásokat!! Aki nem tud normális választ adni az inkább ne válaszoljon!! Nem szép dolog más szenvedésén nevetni!

#3 válaszoló

köszönöm a hozzászólásod , most k@rva szarul is érzem magam.

Hát tudod, ha tudom hogy ez ennyire fog fájni, sosem lettem volna szerelmes..

2012. nov. 23. 18:31
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem a vőlegényem (életem legnagyobb szerelme) hagyott ott másfél éve azzal, hogy sajnos felismerte, hogy nem szeret annyira, hogy velem kösse össze az életét és nincs értelme így folytatni. 3 évet hajítottam a kukába, a jövőképemről nem is beszélve, 25 évesen, nem pedig 15-20 mint amennyi te lehetsz. Na, az tényleg durva volt. Lesz még sok más nagy szerelmed ezen kívül. Nekem több mint egy év kellett ahhoz, hogy túltegyem magam ezen. Fájni is fog egy ideig, meg szar lesz, de aztán lassan, fokozatosan jobb lesz. Nem egyik napról a másikra, mert lesznek visszazuhanások, de te ezt simán ki fogod heverni elég gyorsan. Aztán majd jön a következő, abba is belehalsz, aztán újabb, újabb...
2012. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A 3-as amúgy piszok jól látja azt, hogy teljesen más szemszögből kell az ilyet felfogni: nekem is ezt mondták, mikor még nagyon friss volt a szakítás, hogy másnak még az sem adatik meg, hogy szenvedjen. Mert az szenved, aki igazén szeretett. Gondolj arra, hogy te már egy értékes ember vagy, mert képes vagy intenzív érzelmek megélésére. Hidd el, sokkal szarabb annak, aki nem tud szeretni. Ha nem is most, de majd idővel megérted.


26 L

2012. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

5# válaszoló: 22 éves vagyok..

6# válaszoló: mert rossz annak aki nem tud szeretni? Az legalább nem égeti meg magát.

2012. nov. 23. 19:05
 8/21 A kérdező kommentje:
5# válaszoló: én miért heverem ki olyan gyorsan? Én érzem mennyire szeretem és szenvedek.
2012. nov. 23. 19:09
 9/21 anonim ***** válasza:
6. vagyok: mondtam, hogy majd egyszer megérted. És azért fogod gyorsan kiheverni, mert nem a világ dőlt össze. Nem éltetek együtt, nem voltak nagyszabású közös tervek, sem közös gyerek. Az szarabb ügy. Nagyságrendekkel. Elhiszem, hogy szeretted, de jobban jársz, ha befejezed az önsajnáltatást, mert nem vagy egyedi eset.
2012. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

3mas vagyok


Hát igen, hogy megértsd amit írtam, ahhoz úgy látszik érni kell. Én is így 26 évesen döbbentem rá erre, sőt a napokban. Ilyen cipőben járok én is, csak mi együtt is éltünk 4 évig, a munkámnak is nemrégen lett vége, ami tovább ront a helyzeten (nincs ami leköt) De rájöttem hogy teljesen fölösleges hadakoznom ez az érzés ellen. Csak ismételni tudom magam, ezt az egészet át kell élni, úgy ahogy van. Kicsit kívülről nézni a helyzetedet. Nehéz ezt elmagyarázni, na mind1, nem is töröm rajta a fejem. Meg fogod érteni, de az is lehet hogy nem. Ja, de a depresszió, mármint a "rendes" depresszió ellen azért tehetsz. Kösd le magad amivel csak tudod. Én tegnap pl. nekiálltam mackót csinálni, vagy nemtom' te hogy ismered, tócsni, lipcsák, vágod? Kurv@ szar kedvem volt közben, és akkor mi van? Meg elmentem bicózni, mondjuk ilyen hidegben nem az igazi, de mentem egy kört. Szarkedvűen bicikliztem, na és? Nem mindenki biciklizhet szomorkásan, ősszel, ködös időben. Érted? Na mind1 nem ismételgetem magam.


6-os Tőled meg kérdeznék valamit. Hogy van-e valakid? : )

2012. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!