Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet túlélni a szilveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni a szilvesztert?

Figyelt kérdés
2012 csodás év volt szzper emlékekkel . Ám a barátom szakított velem pár hónapja. A karácsonyt még kibírtam, de a szilveszter más. Végig rá fogok gondolni. Az egyik barátnőmet áthívtam magamhoz és elleszünk 2en, de félek hogy éjfélkor csupa depressziós leszek. Ti hogy csináljátok? Én nem akarok most nagy orrba-szájba bulizós buliba menni. Modnjuk igazából azt se tudom mihez lenne kedvem...Van valaki aki hasonló cipőbe jár?

2012. dec. 31. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
irigylem a tinik problémáit.
2012. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
embereidre fogsz akadni az oldalon...
2012. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Na nekem meg még barátnőm se volt mégis túléltem minden szilvesztert.
2012. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A szilveszter ugyan olyan nap mint a többi, én mondjuk mindig is utáltam a kötelező "örömködést" a spontenitást jobban bírom. Mit kell ennyire paráznia bárkinek is?
2012. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van. túlreagálom. Csak sz*r! 19/L
2012. dec. 31. 15:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, mint te. Én házi buliba megyek mondjuk, és úgy döntöttem, hogy félresöpröm az elveimet, és iszok, sokat. (Jó, nyilván nem akarok detoxba kikötni, szóval azért valamennyire mértékkel.) Talán így jobb lesz.
2012. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben én a barátnőmmel berúgtam és régi rock és punk slágerekre kiőrjöngtem magam, farmerba bő pólóba, ugráltam, énekeltem, időnként bőgtem egy kicsit, aztán röhögtem.. Szó szerint őrjöngtem.. Mivel nagykorú vagy már merem ajánlani neked.. Hidd el nincs jobb feszültség levezetés, mint magadból kikelve tombolni.. Amíg ezt megoldhatjátok zárt körben... Másnap kicsit fájt a fejem, de túléltem a szilvesztert, levezettem a feszkót..


http://www.youtube.com/watch?v=E4jvhZO69m8

2012. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó ez az Auróra szám! De rég hallottam...Amúgy ha úgy érzed hogy semmihez nincs kedved, én olyankor csak azért is kimegyek valahova, és általában jól sül el.
2012. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igyátok le magatokat szépen, akkor nem lössz depi. :)
2012. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én meg most vagyok szakítófélben a barátommal, háromnegyed óra múlva indulna hozzá az utolsó busz de így valószínűleg nem megyek. gondolom a mai program az lesz, hogy végigbőgöm az éjszakát.. nagyon szeretem őt, de ő ezt nem viszonozza, ezért romlott meg a kapcsolatunk :/
2012. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!