Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjam ki ezt a szilveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki ezt a szilvesztert így?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

a párom meg én érdekes párost alkotunk. Ebbe most nem nagyon mennék bele, a lényeg, hogy szinte ahogy mindent, a szilveszteri programot is ő találta ki, a társaságot is, nekem nincs beleszólásom.


hétfőn kb. 10-re szauna, pezsgőfürdő, stb lesz. Nem is az a gond, de miért pont szilveszterkor kell? Estig (7-ig kb. ott leszünk). Vagyis kicsit gond persze, mert nem vagyok hajszálvékony alkat és zavar, hogy a társaság másik nője viszont az :/

még sose taliztunk, csak képet láttam róla. a barátom unokatesóját már ismerem, nem kedveljük egymást, nem tudunk miről beszélni. Ő egy beképzelt gazdag alak. a barátom imádja, ő a kedvenc barátja :( a srác előző barátnője is rémes alak volt (nyugtassatok meg, hogy nem csak engem zavar az, ha egy vadidegen nő a 18 fokos szobában, ahol rajta kívül van még 2 pasi, meg egy nő, ici pici tangában és falatnyi topban volt egész este, de közben azért sír, mert fázik).. félek, hogy az új csaj is ilyen lesz.

meg egyébként is nagyon szűkszavú, barátságtalan lány vagyok, nem nagyon tudok beszélni senkivel, a pasimon, barátaimon, családomon kívül :)

adjatok pár tippet, hogy kezeljem, ha mindjárt felrobbanok? Miről dumcsizzak vele?


2012. dec. 29. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen gondok, más azon rágódik, hogy megvegye-e a 200 Ft-os kilós virslit és éhen haljon-e másodikára...
2012. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
marha egyszerű: mond meg a pasidnak hogy nem akarsz menni és pont. ha elkezd vitázni, akkor egyszerűen sétálj ki a házból és menj el valahova elütni az időd. ne hagyd magad.
2012. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyeken a felmerülő problémákat a párok meg szokták beszélni egymással...
2012. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg a pasidnak, hogy neked ez és ez a problémád.

Nem kell mindenkivel jópofizni, csak mert a pasidnak haverja.

Lehetnek igényeid, csak nyisd ki a szádat.

Mondjuk már előbb kellett volna, mert most szilveszterre már le van szervezve minden... most lehet, hogy sértődés lesz belőle.

Ne tölts egy percet sem neked nem szimpatikus emberekkel. Nem vagy erre kötelezhető.


Teljesen természetes, hogy csak a pasiddal, családoddal, barátoddal tudsz feloldódni, akik közel állnak hozzád.

2012. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Ha mindenképpen muszáj(miért is nincs ebbe beleszólásod?) elmenni, és tényleg ilyen újgazdag hülyékkel kell együtt lenned, akkor sajna nagy önfegyelem kell majd. Esetleg megpróbálhatnád magadban kiröhögni őket, hogy mennyire szánalmasok, ha egy nő csak ilyen szintű magamutogatással tudja felhívni magára a figyelmet, az szánalmas. Én gondolatban biztos oltanám őket ezerrel, így könnyebb lenne elviselni őket. A témát meg gondolom valami biztonságos talaj legyen, sminkek, ruhák.
2012. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igazából úgy kezdődött, hogy az unokatesó felhívta és közölte, hogy jönnek, fürdeni akarnak, intézzük el. a pasim is imád fürdeni, így kapásból belement.


az kimaradt, hogy utána megyünk a városba, az is egy élmény lesz fürdés után :D a víz kiszívja az energiát, biztos sokáig bírjuk. azt se tudom, mit vegyek így fel. elvileg csak tüzijátékot nézünk. de ha hétköznapi meleg ruciba megyek, bizti be akarnak ülni valahová.

köszi a válaszokat, megpróbálok uralkodni magamon, csak sajna nem nagyon szokott menni :(

2012. dec. 30. 07:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra és mondd meg neki őszintén, hogy egyáltalán nincs humorod a délelőttödet a társaságukra pazarolni.. Biztos van ezernyi értelmesebb dolog amivel így is el fog repülni az az idő.

20/F

2012. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!