Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Ti mit gondoltok erol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mit gondoltok erol lehet valami?

Figyelt kérdés

van egy lany akit mar 4-honapja ismerek, de nehéz leszűrni a viselkedéséből,hogy mit is akar..... mikor találkozok vele mindig mosolyog de nagyon... beszélgettem már vele sokat és szoba jött az is hogy érez valami de nem biztos benne, meg volt is akkor pasija akivel 7honapot járt.

Mikor a szemébe nézek szinte látom hogy szeret........ ám voltak vele bajos űgyeim is és épp emiatt nem szeretnék pofára esni megint mivel elmondaná a barátnőinek mindent amiről dumáltunk eleggé szarkeverő de ennek ellenére is szeretem



2013. jan. 1. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen a csaj lehet buta,de szereted őt. Kérdező beszélj vele,megváltozik ha veled fog járni., 18/F
2013. jan. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak annyi a gond hogy o nem olyan mint a többi nem fog téged meg csókolni.... az előző pasija is azért szakitott vele mert nem volt semmi még egy csók se:DDD a lany 14eves
2013. jan. 1. 01:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Mér és te mennyi vagy? :)
2013. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16
2013. jan. 1. 16:57
 5/5 14Lizus válasza:
Szerintem akkor is megérné ha beszélnél vele, lehet teljesen megváltozna ha veled lenne.. még 14 éves még akármire megtaníthatod hogy hogy viselkedjen ne legyen ennyire szégyelős vagy félénk.. Ha szereted nincs veszteni valód (:
2013. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!