Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe belehabarodtam és nem tudom hogy hívjam végre el randira(már 5ször próbálkoztam és nem csak randival hanem hogy szimplán találkozzunk nem ment bele bár a barátnőit is ismerem és ők mondják hogy rólam beszél állandóan meg hogy végre találkozhatnánk)Nem tudom mit kéne csinálnom.
2011. okt. 12. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rólad beszélne egész nap, akkor már elsőre elment volna veled, nem az hogy 5x hívtad és még mindig semmi. Ne mindig higgy a barátnőknek.
2011. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te már próbálkoztál nála ötször. Hagyd, hogy egy kicsit ő is teperjen érted, ha komolyan akar valamit.
2011. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagy a francba... 5-ször próbálkoztál és mindig elutasított? Megéri a fáradozást? Ha akar valamit neki is lépnie kéne.
2011. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaja a csojok altalaban bevalolosak ok lepnek hamarabb legyen az 14 vagy 16 eves... hameg nem ment el 5x-se hagyd a pi*saba 1-2 het es mar mas kellesz en is igy voltam
2013. jan. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!