Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves vagyok fiu 50 kg és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok fiu 50 kg és egyszerüen nincs ömbizalmam mit tegyek nem merek egy lányt se megszolitani mert félek hogy elutasit?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 01:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

KONDIZZ!!! Attol majd megjon az onbizalmad.

Es higyj magadban!

2013. jan. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mindig gondolj arra h. nincs mit vesztened.bár ezt könnyű mondani.
2013. jan. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én mindig ott leszek neked<3
2013. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 gábor1992 válasza:
Ne nőzz. Csinál olyan dolgokat amik önbizalmat adnak neked, pl önfejlesztés. Mindig csak azt amihez kedved van. Idővel olyan olyan önbizalmad lesz, hogy lebeszélni sem lehet majd a lányok megszólításáról.
2013. jan. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kösszi a tipeket :D kondizást már probáltam de tul drága inkább ithon probálkozok
2013. jan. 2. 02:10
 6/11 anonim válasza:
Szerintem kezdj sportolni de valami csapatba szerezz új barátokat ismerd meg az ő barátait ;) biztos hogy lesz ott egy csaj is :)
2013. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is ez a véleményem amit a többiek az előbb írtak! Meg a Szerelmet nem szabad siettetni meg akkor leszel majd bátor ha kell és el fog jönni ez az alkalom! Csak bírd kivárni! és kondizz! :D Hidd el jönni fog az a lány akit keresel!
2013. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket megfogadom a tanácsokat!:D
2013. jan. 2. 19:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt most talán hülyén hangzik, de "kondizni" otthon is egész jól lehet. Én lány vagyok, de tanúja voltam az öcsém átváltozásának. Sem proteint, sem mást nem szedett: helyette sok húst és rizset evett. Azon kívül meg vizes palackokkal helyettesítette a súlyzókat, eljárt futni, nyáron bringázni. Hasizom, fekvőtámasz, hátizom... minden megvolt. Még én is ültem a hátán fekvőtámasz közben :)) (Bár én csak 52 kg vagyok :P) Szóval... hajrá :)

És amúgy az izom tényleg nem minden... de az öcsémnek meghozta az önbizalmát, szerintem neked is megfogja. És az önbizalom az már tényleg valami! Főleg ha udvarolgatni akar az ember :) Engem mindig az fogott meg elsőként a férfiakban. Sok sikert!


22L

2013. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, és úszott is, ha volt rá módja, mert alapból elég keskenyek voltak a vállai. (Utolsó voltam)
2013. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!