Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki adjon tanácsot kérlek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adjon tanácsot kérlek. Szerelmes vagyok egy fiuba 2 évvel idősebb (13 vagyok) és bejelölt még facebook-on, és engem figyelget. De egyszerüen félek megszolitani. Hogy tudnám (véletlen) megszolitani őt? Egyszerüen nagyon szerelmes vagyok belé!

Figyelt kérdés

#Valaki adjon tanácsot pls..
2012. aug. 25. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Való életben ismered?
2012. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen.
2012. aug. 25. 21:46
 3/15 anonim ***** válasza:
"véletlen" járj arrafelé, amerre ő járkálgat.
2012. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt nem akarom mert idegesiteni fogom..:(
2012. aug. 26. 13:26
 5/15 A kérdező kommentje:
Valaki segitsen.:ss
2012. aug. 26. 14:41
 6/15 anonim válasza:
hasonló helyzetben vok
2012. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát akkor be kéne jelölnöd :) és akkor meg tudjuk beszélni.:D persze ha akarod!
2012. aug. 27. 14:49
 8/15 anonim válasza:
tudsz róla valamit?ha igen akkor pl kérdezz rá:Szia ha jól tudom te bmx-ezel.olyanról beszélj vele amit ő is szeret.nézd meg a facebookon mket likel milyen zenétszeret.és akkor már beszélgethetsz vele.
2012. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most elmentem egy nekem valo buliba ès a baràtnőm kiirta facebook-ra aztàn amikor oda mentünk a bulina hoppà ki volt ott...? Persze nem mertem bemenni mert ő is ott volt...èn meg kint áltam elbijva..aztàn a baràtja(làny) odajött hozzànk ès megkèrdezi hogy tetszik-e nekem az a fiu èn erre igent mondtam vissza megy a làny ès elmondja neki......aztàn megint odajött hozzànk ès azt mondta hogy neki van baràtnöje..facebook baràtnő.de persze hogy èn csinàltam egy kamu fb hogy megismerjem mert èn nem mertem megszolitani! Elmondta ezt is a làny a fiunak!!! Erre a fiu be megy elkezd hülyèskedni ès puszit küldeni....de aztàn nem birtam tovàbb fogtam a bàtorsàgomat ès bemendtem a buliba. Felmendtem a emeletre a baràtaimhoz
2012. szept. 1. 09:25
 10/15 A kérdező kommentje:
Amikor felmendtem a barátaimhoz ők azt mondtàk menjek le beszèljek vele de èn nem mertem lemenni ők el kezdtek löködni amikor a fiu tartott az emeletre! Mindannyiam berohandtunk a szobàba a fiu baràtai elkezdèk lökdösnisni(tetszem neki) aztàn megundta ès bejött,leült engem bàmult ès hülyesègeket csinàlt:) engem nem mert megszolitani csak a baràtaimat de utàna lemendtek,akkor a barátaim is lemendtek velük tartottam a fiu hazamentd èn meg a baràtaim gèpeztünk amikor megjelent a fiu kikapcsoltam a gèpet ès kimendtem aztàn jöttek a baràtaim is a fiu ès a baràtai játszani akartam de a jàtèkhoz kevesen voltam meghivott minket is a fiu baràtaimat is,èn nem jàtszodtam a fiu elkezdett viccelödni mellettem.:) namind1 amikor vège lett a jàtèknak bemendtünk ès gèpeztünk..amikor a fiu direkt èszrevehetően bàmult engem többször akkor èn rànèztem mosolyogtam elfordultam direkt nekemjött.....aztàn hirtelen a fiu baràdja irt a baràtnömnek...azt hogy: felyezzem be hogy egyfolytàba nèzem őt!!!!! Aztàn kiakadtam ès lelèceltem....!!!!! Na mondjatok valamit :)
2012. szept. 1. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!