Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a szerelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerelemben számít a súly?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem h ha te meglátsz egy lányt és látod h egy kicsit husis utálod és undorodsz tőle vagy nem zavar? (lány vagyok és bírom a kritikát! ) és az zavar a szerelemben ha a másik fél duci? Nem fog rám találni a szerelem mert én kicsit duci vagyok?

2013. jan. 2. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi nálad a kicsi? Esetleg arcnélküli kép?
2013. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a maga ideálja. Te is fogsz valakit találni, ne aggódj.:)
2013. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Rita!

Igen, számít a súly. Aki, azt mondja, hogy nem, az hazudik.

2013. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, számít.


Attól eltekintve, hogy mindenkinek más tetszik, illetve más az ideálja, számít. És itt most jönnek a hozzászólások, hogy "De én nem kinézet alapján döntök!" Nos, ez részben igaz, részben nem. Az agy először automatikusan a kinézet alapján választja ki a jelöltjét, majd miután az illető jobban megismeri a kiszemeltjét, és belső tulajdonságai alapján is tetszik neki, akkor fog teljesen beleszeretni.

2013. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A szerelemben a legtöbb embernél számít a külső, és ebbe bizony a súly is beleszámít. Viszont rengeteg olyan fiú van, akit a "kicsit husis" lányok nem zavarnak, sőt, vannak olyanok, akik kifejezetten őket szeretik. Számtalan duci lánynak van helyes, normális, jóképű barátja. "Undorítónak" szerintem csak a nagyon túlsúlyos lányokat tartják a fiúk, de a leírás alapján te csak duci vagy.
2013. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Képet nem szívesen tennék ki de 68 kg vagyok és 167 és 170 cm vagyok vagy is között :)
2013. jan. 2. 16:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Adatok alapján nem vagy kövér, csak kicsit teltebb. Én is voltam ilyen súlyban, pasikat nem zavarta. Persze, ha nem aránytalanul oszlik el és ízlésesen öltözködsz.
2013. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi! csak még az a baj h barátnőim szerint nem a megfelel ruhákat hordom inkább szeretem a test hez álló ruhákat! és lehet hogy ez a baj? meg mondják h jaj de szép vagyok és jaj de gyönyörű de én nem úgy érzem! mit tehetek?
2013. jan. 2. 16:47
 9/12 anonim ***** válasza:
A testhez álló ruha könnyen lehet a baj forrása, mivel azt is megmutatja az esetedben, amit nem kéne. Próbálj ki valami olyat, ami tetszik, divatos, de nem feszül. :) Talán a tükörképpen is elégedettebb leszel.
2013. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én több vagyok nálad, és sokat számít az önbizalom, az öltözködés, smink stb.

régen tök zárkózott voltam, aztán rájöttem h nyitottabbnak kéne lenni, figyeltem magamra és láttam a fiúk felfigyelnek rám, és felbukkant az első nagy szerelem. Igy még jobban lett önbizalmam, határozottabb lettem, kihívóbb stb. Szép arcom van, csak nekem is az alakommal van bajom, viszont ennek ellenére azt hangsúlyozom ki magamon ami szép és szeretek, plusz azért értek a pasikhoz...

És elég sok pasival volt dolgom a súlyom ellenére is ;)

önbizalom, hidd el

2013. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!