Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hisztek az igaz szerelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek az igaz szerelemben és a házasságban?

Figyelt kérdés
A mi családunkban elég kevés az a pár, amelyik még együtt van. Mamám szerint magukat is átverik, akik összeházasodnak. Amúgy szerintem se létezik igaz szerelem,az egy idő után megszokássá válik, elmúli ka szerelem.
2012. dec. 24. 22:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én igen
2012. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ha nem hinnék benne akkor már felkötöttem volna magam
2012. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Létezik igaz szerelem, ami nem válik megszokássá.
2012. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
létezhet...de ha megszokássá is válik akkor is egy tűrhetően kellemes életforma lesz...ha nem akkor az a megszokásnál durvább már
2012. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Kövezzetek meg, de szerintem nincs igaz szerelem. Se én, se a környezetemben élő emberek nem tapasztalták. Rokonok között volt, hogy évek múltán házasodtak, született 2 gyerekük, és a nő lelépett egy huszonéves faszival.
2012. dec. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hiszek abban, hogy nem laposodik el teljesen egy jó párkapcsolat. Olyan nem lesz pont, mint az elején, amikor még nem ismerték igazán egymást, de újra és újra beleszerethetnek egymásba egy kicsit.

A házasság más kérdés, nem vagyok kifejezetten házasságpárti, semleges a hozzáállásom.

2012. dec. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Létezik igaz szerelem!! Szüleim most is imádják egymást, 32 éve házasok. Húgom és nővérem szintén megtalálta az igaz, hűséges párt..Ők éltetnek engem is, mert nekem sajnos nincs párom, nem volt eddig szerencsém, nem sodort a Sors felém hűséges, normális párt.. de a családom példáján látom, hogy nem szabad feladnom. Egyszer el jön az én időm is. :) 27/L
2012. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat az elírásért, "el jön" helyett eljön.
2012. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
a nagy kukit hiszek benne.
2012. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

5


Mert iszonyat ritka. És mert az emberek összekeverik a vonzalmat a szerelemmel aztán koppannak.

2012. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!