Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Így nagyobb esélyem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nagyobb esélyem lesz barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve már pszichologushoz járok, egy szorongás miatt. Nem is volt még barátnőm. Nem mertem sosem közelíteni, illetve ezelőtt pár évvel rosszabb állapotban is votam.


Most viszot azt látom, hogy a gátlásaim kezdenek feloldodni, teljesen kiállok magamert stb.

Illetve nyáron egy nagyobb városba költözünk. Tervezek is munkát, sportot stb-t.


Ezekkel a változásokkal vajon nagyobb eséllyel szerezhetek egy barátnőt?

Sokkal magabiztosabbnak érzem magam. A külső pedig nem rossz, ide is tettem mar fel képet, és pozitív választ kaptam.

21/F



2013. jan. 2. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az önbizalom nem árt ha van, és szerintem több esélyed lesz így a sikerre. De azért mutatsz egy képet?
2013. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha jársz pszichológushoz miért nem tőle kérdezed?:D:D:D:D:D:DDD:D:D:D:DD:D::D
2013. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!