Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves vagyok és kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és kicsit nagyobb darab a szokásosnál. Szeretnék végre egy barátnőt. Sok lány barátom is van csak szerintem nem jövök be nekik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
foggyá' le
2011. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hány kg?
2011. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14 évesen még ne parázz, persze olyankor érdemes elkezdeni a csajozást és a fogyást is.
2011. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig nem kell fogyókúráznod. Pont ez az az életkor, amikor elkezdenek nőni, szóval te is egy pillanat alatt nősz 20 centit és máris nincs súlyfelesleged. Egy fiatal szervezetet szerintem nem szabad fogyókúrával terhelni, viszont a sportot ajánlom, az egészséges és hasznos :)
2011. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, 14 éves vagy, ha most elkezdesz kicsit konditermezni, kicsit futni, akkor 16 éves korodra le is fogysz és izmaid is lesznek. És 16 évesen még egyáltalán nem késő elkezdeni csajozni :)
2011. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
vaze ennyi kg nemlehetsz hogy még mindig irnod kell !!!
2011. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18 éves korodig ne nagyon gyúrj, egészségtelen, nem erre van szüksége ebben a korban még a szervezetednek. Sportolj rendszeresen, mert az az egész tested átmozgatja és azzal is jó kis alakot lehet csinálni. Futás vagy úszás. Válassz !!:D Szerintem ez a kettő a leghasznosabb.
2011. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a biztatásokat :))) A súlyom nem szeretem híresztelni ink nem írom le :(((
2011. márc. 14. 22:49
 9/15 A kérdező kommentje:
És valakinek nincs v mi tipp hogy hogykéne változtatni a kkülsömőn? milyen ruhákat vegyek fel? Vagy valami fogyókúrás tipp? ( 1 évig jártam konditerembe)
2011. márc. 14. 22:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Olyat, amilyenben jól érzed magad.
2011. márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!