Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a szeretőmbe!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a szeretőmbe! Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Azért nevezem a szeretőmnek,mert felesége van.Én fiatal lány vagyok.A nőnek van már kapcsolata 2 éve,de együtt élnek a lakás miatt..Beleszerettem..1,5 éve tart már!Elmondjam neki?

2013. jan. 2. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elmondhatod, csak semmi értelme. Ha a pasinak 1,5 éve nem jutott rólad több eszébe a szeretősdinél, akkor valószínűleg nincs is szüksége tőled másra. Tehát tökmindegy mit érzel iránta, nem fogja érdekelni...
2013. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanezen átmentem mint már írtam nem tudom hanyadikként! A napokban ért csalódás olyan embertől aki közölte velem, hogy velem lenne és frankón bepalizott. Már nem keres! :)

Akkora durva érzés, hogy most már szánalommá formálódott az amit akkor éreztem. Én is fiatal vagyok :) ...

Tudod mit mond el neki, mond el azért, hogy pofára ess, mert abból fogsz tanulni. Csináld azt amit szeretnél engedd magad, had hajtson a naívság, hogy rá döbbenj, hogy mi is vagy neki. Egy életed van és ne hagyd, hogy ne élj az életeddel más miatt. Tudom mit gondolsz, tudom mit érzel, hívogatnád és szervezgetnéd a következő találkozót és innád a szavaid. Ő elmondja, te elolvadsz többet képzelsz mint ami van. Egy tapasztalt pár üres szótól ne vágd magad hanyat és ne kergesd a semmit. Lehet szerelem, de lehet, hogy nem. Tudod nem a szavak számítanak, hanem a tettek. Egy szeretőt én is tarthatnék...Az előttem hozzászólók is tarthatnak lehet van nekik nem tudhatod. HOgy mivan? Nem tudhatod, rólad nem tud senki...Ez egy szeretősdi kapcsolat és amikor az egyik fél többet érez akkor ki lesz pics*zva, ha elmondod ki leszel pics*zva és így lesz a legjobb neked! Fiatalként nem ez való neked sírni valaki után. MInek? Annyi dolog van még amivel lehetne foglalkozni. Csak kicsit tedd félre a szíved és figyelj az eszedre....de rájössz még...

2013. febr. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!