Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki? Hogyan közelít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Hogyan közelítsek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy évfolyamba járok (bár nem egy osztályba), félévvel idősebb nálam és jól sportol. Nagyon beleszerettem, minden gondolatom körülötte forog! Még nem nagyon beszéltünk, csak néhányszor szót váltottunk, de, ha elmegyek mellette vagy, ha egy teremben vagyok vele folyamatosan engem néz. Nincs barátnője, de nem tudom, hogy kerülhetnék hozzá közelebb! Nem akarom letámadni, az érzelmeimmel legfeljebb, ha közelebb kerültem hozzá, de nem tudom ezt, hogyan tudnám elérni! Elég sok programom van és bár rendszeresen találkozunk, de csak összefutunk a folyóson vagy valamilyen ünnepségen egy teremben ülünk. A lényeg, hogy nem feltétlenül van lehetőségem vele találkozni, de nem reménytelen a helyzet!

2012. dec. 20. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

1. mennyi idős vagy? 2. lehetetlen beleszeretni úgy valakibe, hogy nem is igazán beszéltetek, nem is ismered semennyire sem. (én is voltam így pedig, de utólag tudom, hogy nem szerelem volt.) csak az általad róla kialakított képbe vagy szerelmes. plátói. ergó az érzéseiddel letámadni ijesztő lenne. neki is és utólag neked is.

kérj tőle segítséget valamiben esetleg, vagy érdeklődj a sportja iránt, vagy bármi olyan dolog iránt, amiről tudod, hogy őt is érdekli.

2012. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Először is 14 éves vagyok és ne írjátok, hogy kicsi vagyok mert nem segít, másodszor pedig nem akarom letámadni ez érzéseimmel. Harmadszor pedig valamennyit már beszéltünk, láttam a jegyeit és ismerem csak egyenlőre nem elég személyesen, hogy kapcsolat vagy barátság alakulhasson ki!
2012. dec. 21. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!