Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen jelek után lehet h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen jelek után lehet h belém szeretett a legjobb lány barátom?

Figyelt kérdés

már kb 4-5 éve vagyok nagyon jó barátságban ezzel a lánnyal. mindenkinek ugy mutat be h a legjobb barátja. és itt említeném meg h Ő is az enyém, sőt még több is, mert elkövettem azt a hibát amit barátok közt nem szabad: beleszerettem a lányba.

amikor találkozunk mindig kapok vagy legalább 5 puszit, engedi puszilkodásnál h átöleljem, sőt kéri és azt is néha h fogjam meg a seggét közben. ennek én mind örülök, mert mint írtam beleestem teljesen. kb 2 hete odavoltunk 1 közös házibuliban és ott is aludtunk egy havernál együtt. nem történt köztünk semmi de arra ébredtem h nagyon szorosan nekem dörgölődve fekszik és fogja a kezemet. mikor felébredtem kapott jóreggelt puszit és majd elolvadt. de pl hétköznaponként nem is nagyon keres. néha rámír fészen v 1-2 sms, de jobbára én keresem őt.


Na, szóval az lenne a kérdésem, hogy előfordulhat ilyen úgymond jelek után h Ő is belém esett mint én ő belé ? (nem akarok addig kezdeményezni még nem vagyok benne biztos, nehogy hazavágja a barátságunkat.)



2013. jan. 4. 14:52
 1/6 A kérdező kommentje:

ami lemaradt: látszik rajta néha h teljesen össze van zavarodva, mint aki azt se tudja h hol van és mit akar.

pl elég sok házibuliba járunk együtt és néha jóreggelt puszi után látom h össze van zavarodva, arrább megy fotelból tvzni inkább de van mikor örül és bújik. lehet h ő sem tudja mit akar?

2013. jan. 4. 14:56
 2/6 AndreaMariann ***** válasza:
100%

Furcsa kapcsolat ez köztetek,az tény.


Én is szerelmes lettem a legjobb barátomba,folyton ezt csináltuk,a fenékfogdosást kivéve,együtt aludtunk,imádtuk egymást,aztán egyszer csak megcsókolt egyik együtt alvásunk közben.

Másnap megbánta és egy hónapig nem is beszélt velem,mintha én csináltam volna valami rosszat.Azt mondta,fél tőlem,mert mindig szakítok minden barátommal.Úgy hogy ráment a barátságunk,ez 5 éve volt,körülbelül 3 éve megint ugyanolyan,csak már az a szikra hiányzik,ami miatt folyton ölelkeztünk és egymáshoz kellett érnünk.Én még azért szeretem,de ez lényegtelen.


Úgy érzem az írásodból,hogy nem vesz téged férfi számba,nem szerelmes beléd,csak vonzódik hozzád,és elég komolytalanul,mert ha nem keres hétköznap,akkor eleve kizárja,hogy folyton rád gondol.

A kis nyomorult történetemet meg azért írtam le,hogy lásd,mi a következménye egy ilyen furcsa kapcsolatnak,ami nem is egészséges,egyikőtöknek sem,mert ha majd lesz egy barátja,Te nagyon ki leszel bukva.

2013. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
ezekből nem túl sok mindenre jöttem rá de szerintem kicsit össze lehet zavarodva ő sem tudja mit érez és jól esik neki ha te keresed meg őt. próbáld meg valahogy megkérdezni miért hagy ilyeneket hogy puszilgasd mikor csak barátok vagytok vagy valahogy próbáld meg megtudni mit érez aztán miután biztosan tudod akkor mond el neki mit érzel
2013. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak törődéshiánya, szeretethiánya van, és te vagy hozzá a legközelebb akin kitöltheti..
2013. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

első. amit írtál igazán sajnálom, és valóban nem egyszerű a kapcsolatunk, ez tény. ettől félek amit te is írtál, mert vmi iszonyat módon bele estem. de nem akarom h ez a barátság tönkremenjen mert nekem Ő nagyon de nagyon sokat jelent. vele olyan szinten vagyok h az összes haveromat dobnám cserébe ha a mi barátságunk lenne a tét.


az meg h derítsem ki pont mit akar nem olyan egyszerű mert nem találkozunk mindig, ha beszélünk is szinte alig van egyedül, mert ha egyedül lenne csak akkor tudnánk elmélyülten beszélni, de személyesen szinte nincs tabu a témánkban (kivéve ezt amit nem merek neki mondani). van köztünk kb 10-12 km ami miatt nem talizunk minden nap. hétköznaponként meg 80km-el távolabb van koleszban.

szoktam beszélni baátnőivel is de ezzel se jutottam előrébb :(

2013. jan. 4. 15:28
 6/6 Bakos G. Bence válasza:
Mi lett a sztoriból?
2021. nov. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!