Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 15F Van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 15F Van egy lány barátom, akivel 3éve legjobb fiú lány barátoknak tituláljuk magunkat, de én úgy érzem, hogy szeretem. Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval,ma egy busszal mentünk haza,közben beszélgettünk ugye.volt egy MÁSIK lány akivel még nyáron találkozgattam,viszont félénk voltam nyomulni rá,ezért nem vettem észre pár olyan jelet,amivel erösen utalt rá,hogy tetszem neki,és ezért elszalajtottam a lehetöségemet.ezt beszéltem vele,hogy milyen hülye vagyok,meg hogy nem volt önbizalmam elhinni,hogy tetszem egy lánynak.ekkor ö mondta hogy szerinte okos kedves szép stb fiú vagyok,hogy vigasztaljon.ezután azt mondta,hogy volt egy idöszak pár éve,amikor tetszettem neki.mostmár van barátja,és elmondta hogy lefeküdtek.ezen olyan mérges lettem,hogy sírhatnékom támadt,ami nem volt kb 3.as korom óta.látta rajtam hogy hogy érzek,de a másik lányra fogtam,hogy miatta vagyok mérges.ezután megkérte,hogy egy megállóval elöbb száljak le,kísérjem haza.felmqentem hozzá egy teára meg segítettem ebédet csinálni,és ugye közben is beszélgettünk.rohadt nehéz volt visszatartani a könnyeimet,pedig nem vagyok 1 sírós típus.fent mesélte hogyan szopta le a barátját és annyira fájt...azt mondtam neki hogy ne meséljen erröl többet,mert vizuàlis típus vagyok(aki elképzeli a dolgokat).nem sokkal késöbb megkérdezte,hogy az osztályból ki tetszik/tetszett nekem,amit furcsàltam.mondtam 2-3csajt,meg öt is.nagyon mosolygott rajta,meg nem hitte el hogy szépnek tartom.azon gondolkozok,hogy megmondjam-e neki,hogy érzek,mert ez nekem még új,szóval eddig barátnak làttam,de most valahogy már nem.nem voltam még részeg,de most amint hazaértem,ittam 1pohár(a kb. 3decis)pálinkát,mert annyira nem bírtam ezt a nyomást.erre nem vagyok büszkd,de valahogy jólesett,pedig én tényleg nem vagyok az az ivós tipus.most félrészegen írok,bocsi ha vmit rosszul ítam.Bármi tippetek van,írjátok le lécci!
2012. dec. 21. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Meny el hozzá és mond meg neki hogy szereted.
2012. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak így hogy szeretlek?o.O amúgy szünetben találkozunk úgyis,meg amint írtam,ittam is szóval most így nem akarok beállítani,meg sztem szülei is ott vannak:/
2012. dec. 21. 17:52
 3/7 anonim válasza:
Mindenképp mondd el neki hogy hogy érzel....
2012. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem úgy, hogy becsöngetsz hozzájuk, kijön, majd azt mondod, hogy szeretlek.

Normálisan, ahogy azt kell, leültök, és elmondod neki, hogy már nagyon régóta tetszik neked és a múltkor miatta voltál ideges, nem a másik csajszi miatt.Aztán majd lesz valahogy.Szerintem ha azt mondja, hogy a barátja miatt nem tudtok soha együtt lenni, akkor el fogod sírni magad nagy valószínűséggel.Aztán majd lesz valahogy.Sírsz egy pár este, megiszol pár pohár pálinkát és majd idővel jobb lesz egy kicsit.


Ha azt mondja, hogy megpróbálhatjátok, akkor happy-end, de srre nem sok esélyt látok.

2012. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre nem nagyon lehet mit tanácsolni, Marilyn Manson Eat Me, Drink Me albumát ajánlom figyelmedbe. :/
2012. dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A barátságotoknak löttek már most szerintem, te biztos nem fogod birni azt, hogy mindig rá gonodol rola bezsélne de csak a tudat, hogy vele van együtt és .. és leszopja meg minden.... ha megkérdezed és nem-et mond ami minimum 99% esély, akkor találkozni se fogsz binri vele a fájdalmadtol az biztos, ha igen akkor is tudod , h leszopa a csávot xD

Amugy nagyon sajnállak de komolyan nagyon ha kell irj privit azt vannak spannyaim hétévgi max 2. hétvégi bulik stb ha kell tom erösen ajánlani

2012. dec. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5.:köszi,jóféle zene :D

6.:kösz jófej vagy,de ezt sztem én is meg tom szervezni sztem saját haverokkal :) ha nem,akkor írok :p

2012. dec. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!