Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes várni a nagy ő-re, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni a nagy ő-re, az igazi szerelemre, ami bizonytalan vagy beérjem inkább a szürke és ellaposodó, de biztos kapcsolattal?

Figyelt kérdés
Van szerintetek olyan, hogy megtaláljuk azt, akiről álmodunk? Vagy hagyjam a fenébe az álmodozást?

2013. jan. 7. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Élj !
2013. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem nagy Ő, sem ellaposodott, szürke kapcsolat nem jutott...szóval nekem döntenem sincs miről, nem nyom ez a teher.:P

De ezt csakis te tudhatod, hogy neked mi a jó. Ha a "jó a szamár is" kapcsolatban maradsz, akkor ne remélj túl nagy boldogságot, inkább a sok-sok méreg lenyelése lesz mindennapos. És egy napon talán be fogsz sokallani ettől, ha most még nem is érzed úgy, és akkor szokott képbe kerülni egy szerető...

Ezt természetesen mások tapasztalatai alapján mondom, mert nekem nem volt kapcsolatom. Bár a "harmadik fél" már voltam egy ilyen kapcsolat miatt...

2013. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne a szépet!a jót keresd!ha megleled örökké szeresd
2013. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy egy kapcsolat ellaposodott, szürke legyen, Te is kellesz. Tegyél ellene.

Egyébként az az igazi hatalmas szerelem valószínű csak 1 van az életben, és nem is biztos, sőt valószínű, hogy nem az lesz a férjünk. Arra csak emlékezni fogunk az életünk során.

De lehet szeretni mást is, úgy, hogy azért legyen érdekesség, változatosság az életben. Egyébként álmodozni jó dolog, és ezt megteheted akkor is, ha a férjeddel élsz együtt, egy jó kapcsolatban.

2013. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Várni már csak azért sem érdemes, mert a szerelmi kapcsolat egy teremtett kapcsolat, amin dolgozni kell. Nem esik az öledbe. Én is nagy Ő-s voltam, volt egy lány, nagyon szerettem, és még ma is szeretném, ha nem szólt volna közbe az élet, meg a saját hülyeségem. Ő is szeretett, és a mai napig barátok vagyunk, de már boldog valaki mással, aki szerintem sokkal jobb pasi nálam, emiatt örülök neki. Aztán lettek més kapcsolataim is, és láttam, hogy lehetne sok nagy ő is. Szürke, ellaposodó biztos kapcsolat alatt mit értesz? A kapcsolat nem marad magától szuper, azon dolgozni kell, közös célok stb., teremteni kell.
2013. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-k igaza van. A kapcsolaton dolgozni kell. Az emberek ezt nem veszik észre. Én nem vagyok olyan jó helyzetben, mert már nem vagyok fiatal, de nem láttam értelmét a kapcsolatnak. A szürke és ellaposodó, hát ez általános szinte minden belefér. Viszont vagy mind a ketten figyeltek egymásra ( napi szinten beszéd, érintések,simogatások ( ez még nem szex), ezekre is szükség van). Ha ezek eltűnnek, egy idő után sajnos vége lesz, attól függ kibírja tovább.
2013. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szia, én 24 éves lány vagyok, és nagyon jó tapasztalatom van ezen a téren... Több mint 23 éves koromig vártam a "Nagy Őt" minden tekintetben, és egyáltalán nem bántam meg...nem volt könnyű, sokat szenvedtem és elbizonytalanodtam, de egy nem várt élethelyzetben megismerkedtünk, és rögtön (nem túlzás és tündérmese)tudtuk, hogy egymásra vártunk már régóta.... Úgyhogy én csak biztatni tudlak, hogy van ilyen...Egyébként megértem a kétségeidet, én is mentem át ilyeneken... :)
2013. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-es: hogy találkoztatok?:)
2015. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!