Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor csaljam meg a Barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor csaljam meg a Barátomat hogy biztos legyek benne hogy Ő az Igazi?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyunk Együtt. 21 éves vagyok a Barátom 26. Sajnos kicsit önbizalomhiányos Vagyok néha és ilyenkor előfordult hogy felmentem Máshoz és volt hogy meg is történt... Nem mondtam el neki nem akarom megbántani. Komolyak a szándékaim de Nem tudom hogy mikor lesz az amikor teljesen Biztos leszek benne. Kérlek segítsetek!!!
2012. dec. 30. 14:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

"Komolyak a szándékaim"

Mese habbal...

2012. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod van?
2012. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
menj anyádba te ostoba luvnya... ha szereted, akkor nem csaltad volna meg egyszer se....
2012. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
33%
Gyönyörű, megcsalod a pasidat, mert önbizalom hiányos? Kihasználod és akkor bántod a legjobban, mikor ő lelkileg gyenge? Ez nagyon unszimpatikus dolog, a pasid nem érdemled meg!
2012. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekem, hogy nem Ő az igazi! Sokkal jobbat érdemel nálad!
2012. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi, hogy milyen ostoba vagy.

Annyira szeretném, hogy ez egy fake kérdés legyen...

2012. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 jackson666 ***** válasza:
hát az ilyen nőket mint te vagy remélem a jó isten lát mindent és megbüntet mert az ilyen nőknél rosszabb nincs is.ha viszket akkor nelegyél senkivel komoly kapcsolatba mert igy soha nemfog szeretni igazán.
2012. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet vki olyan idióta, hogy azt sem tudja, hogy nagybetűvel csak mondatkezdésnél és neveknél írunk -.-"
2012. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Én is önbizalomhiányos vagyok, de furcsa, eddig még egyik páromat se csaltam meg azért, hogy önbizalmat nyerjek ebből. Inkább tőlük próbáltam ezt valahogy összeszedni. A mostani barátom is észrevette eme kis problémát, és némi figyelemmel elég hathatósan tud rajta segíteni. Erre nem ez a megoldás.

Akkor tudod, hogy az igazi, ha már te sem akarod őt megcsalni, ilyen-olyan mondvacsinált indokból. Szóval, itt már alapból veszett ügy. Szerintem szakíts vele, minél előbb.

2012. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
gyere fel hozzám b+
2012. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!