Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavar a fogszabályzó csókolózá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a fogszabályzó csókolózásnál?

Figyelt kérdés

van hidam is :///


FONTOS



2013. jan. 8. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem csókolóztam fogszabályzóssal...
2013. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem van tapasztalatom és szerintem egyáltalán nem zavaró persze, ha valaki nagyon heves akkor esetleg érezhető, hogy van, de ha két ember eljut odáig, szerintem az a legkevésbé fontos, hogy ott a fogszabi. Sok sikert és ne izgulj
2013. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Még úgy sem szór szikrákat a szátok, ha esetleg mindkettőtöknek van. Nem kell aggódni :)
2013. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig volt és abszolút nem zavart. A barátomnak még tetszett is, azt mondta, kár, hogy levették:)
2013. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a másik normális akkor nem zavarja én tuti senkinek nem tenném szóvá
2013. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szia én is fogszabályzós voltam és volt is fogszabis barátom:) minket egyáltalán nem zavart.volt hogy azzal cukkoltak vigyázzunk nehogy összeakadjunk de nem zavar szerintem:)
2013. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a fogszabályzó csak öltöztet:) ha a barátod szeret akkor így is fog
2013. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!