Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nagyon visszataszító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon visszataszító a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
tudom hogy egy párszor megkérdezték, de érdekelne. Pénteken felrakják az állandó fogszabályzót. Az arcom, a hajam, a testem szép, sokan mondták már (nem egoságból) de félek hogy a fogszabályzó tönkre tenne mindent:/ Mi a véleményetek? 15/L
2012. júl. 9. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szinte már divat. Főleg a tinilányoknál. Ne aggódj, még előnyödre is válhat.
2012. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
2 csajt ismerek látásból akik fogszabályzósak,de nekik jól áll kimondottan
2012. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Dehogyis, ne pörögj ezen. Senkit nem zavar, még cuki is tud lenni.
2012. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó sokak szerint szexi! Nekem is volt, és a barátom imádta. Ráadásul ha leveszik, akkor gyönyörű fogad lesz, szóval teljesen megéri. :)
2012. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2012. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó nem divatcikk, hanem arra való, hogy 1-2 év kellemetlenségért szép fogazatod legyen egy életre. 15 évesen amúgy sem fogod megtalálni az életed párját (ha meg igen, akkor fogszabályzóstul is zseretni fog az illető), tehát ne úgy nézd, hogy mindent tönkretesz. (Ismerek olyat, aki nagyon szép, de a foga szanaszét állnak, nem szép a mosolya... nagyon kellett volna neki a fogszabályzás, de már vagy 20+ éves.)
2012. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj vele, csak nagyon figyelj oda fogmosáskor, hogy ne maradjon benne semmi, és mindig tiszta legyen.
2012. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
számomra izgató
2012. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. :)
2012. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Olyan fiúkkal, akik szerint csúnya, és gondot okoz nekik, ne foglalkozz, mert az olyan nem szeret!


Nekem volt olyan barátom, aki folyton beszólogatott rá, még azután is, hogy szakítottunk (1 éve nem volt már fogszabályzóm, de még mindig cseszegetett vele, hogy milyen csúnyán nézett ki...). Hát, meg is bántam, hogy valaha közöm volt hozzá, mert a többi dologban is kijött ez a magatartása.

Szóval remélem, hogy más nem esik ebbe a hibába. Ha nem fogad el úgy, akkor nem érdemes vele foglalkozni. Főleg, hogy egy max. néhány éves dologról van szó, ami szerintem ha valaki alapból szép, egyszerűen nem tudja elcsúnyítani. Ennyi.:)

2012. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!