Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belézúgtam, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella2992 kérdése:

Belézúgtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nekem borzasztóan tetszik, azonban nem tudok róla gyakorlatilag semmit... Nem tudom hogy hívják, azt sem hogy hol lakik (oké, van pár tippem) van-e barátnője stb Még csak nem is beszéltünk...! Eddig kétszer láttam, a héven voltunk.

Észre is vett, mivel mikor másodjára látott úgy gondolom felismert. Kereste a tekintetem, néztünk egymásra stb...

Elég tanácstalan vagyok az ügyben, viszont tényleg nagyon tetszik DD:

Mit javasoltok, mit tegyek, ha legközelebb látom?



2013. jan. 8. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
odamész és megszólitod hogy mizu stb
2013. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát keress valami ürügyet, hogy beszélhess vele, és ha elkezdődik a beszélgetés, akkor majd kiderül hogy bejössz e neki, vagy hogy van e csaja, beszéljetek meg egy találkozót,(persze csak ha jó neki) és akkor jobban megismerheted, és akkor talán össze is jöhettek.
2013. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hmmm... én is gondoltam rá, de annyira félek/ideges vagyok, hogy nem merek odamenni :D
2013. jan. 8. 16:58
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor nincs ötletem:D am annyira nem nehéz ez. én ugy ismertem meg a barátnőmet, hogy egyszer egy haverommal ott ültek az ebédlőben, én meg odamentem dumálni a haveromhoz, aztán megnevetettem a csajt(azzal hogy megittam 6 menzai ivólevet(pfuj)és hánytam:D) és onnan már mentek a dolgok. miden nap beszéltünk, aztán szilveszterkor megvolt az első csók 00:00 kor:D azt mondom neked, hogy kezdeményezni nehéz, de a díj amiért ezt meg mered csinálni, az csodás;) szóval csak bátran:)
2013. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! ^^

Bár neked szerintem könnyebb dolgod volt, mert ott volt a haverod :D

2013. jan. 8. 17:06
 6/11 anonim ***** válasza:
ott a pont:D
2013. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem látod többet, ne aggódj.
2013. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Egy dolog amit tehetsz ha felszállsz a hévre és ott van odamész és elkezdesz vele beszélgetni. 2 dolog történhet

1 megismerkedtek beszélgettek stb.

2 az hogy nem szól hozzád

De ha nem teszel semmit akkor csak álom marad gondolod el hogy ő is olyan beállítottságú mint te hogy nem mer kezdeményezni

A mai világban nem feltétlenül muszáj a fiúnak

Merd megtenni mert lehet örökre bánni fogod :)

2013. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt, csak villamoson. Aztan egyik alkalommal odamentem es azt mondtam "jegyeket, berleteket", o meg nezett, hogy wtf, es mondtam, hogy csak hulyeskedek. Utana mar siman beszelgettunk, aztan baratkoztunk, de hamar kiabrandultam belole, mert egy ido utan rohadtul zavart, hogy keskenyebb a feje, mint az enyem.
2013. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam, hogy írok egy kis cetlire mit tudom én a nevemet vagy a telefonszámom és ha akar akkor elér... Mondjuk akkor, mikor épp leszállok (ő tovább szokott menni)
2013. jan. 9. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!