Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam a húgom pasijába....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a húgom pasijába. Elég húzós. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A húgom 16, a barátja 26 éves. Elég érett csajszi, hihetetlen jól kijönnek egymással, már az első pillanattól kezdve, sejtettem, hogy valami járásosdi lesz az egészből. Eddig csak képről láttam, de a múltkor nálunk vacsoráztak - nem pofavizit, az már megvolt, de én most láttam élőben először, és hááááát.... Hűű. Ő négy évvel idősebb nálam, én 22 vagyok, és 3 éve van barátom, de a kapcsolatunk kicsit kihűlt. Eddig próbáltam megmenteni, de azt hiszem, egy hete feladtam... Ugyan nem szakítottunk, mert ő most 1 hónapra kiment Londonba, három hát múlva jön vissza, de lehet, hogy nem is akarok... Nem tudom, mit akarok, őszintén szólva. Tudom, hogy Ábel nem lehet az enyém, de olyan vonzódást érzek iránta, hogy valami eszméletlen. Janka nem tudom, hogy bírja ki mellette... Mármint jó értelemben, túl szexi a pasija. Azt vettem észre, hogy Ábel is végigmért többször, meg amikor beszélgettünk, a szemembe nézett, és közben nagyon gondolkozott, tudom, mi járt a fejében... De nem akarok Jankának rosszat, teljes bűntudatom van. Látom Ábelen, hogy szereti Jankát, efelől semmi kétségem, de én nem bírok magammal. Mit csináljak? Nem menekülhetek mindig el, ha Ábel nálunk lesz...
2012. nov. 23. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
szerintem ha most elvennéd a húgod pasiját úgy összetörnéd, hogy megromlana a kapcsolatotok rendesen...döntsd el a vágy a pasi íránt a fontosabb vagy a hugod
2012. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AndreaMariann ***** válasza:

Ezt le kell küzdened,mert a testi vágynál sokkal fontosabb a testvéred.

Csakis rá gondolj,amikor a szerelmére úgy nézel,mint férfira.Úgy sem tudsz parancsolni a testednek,de vigyázz a húgod lelkére.

2012. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy megjegyzem hogy ő csak 1 hapsi a sok közül.
2012. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
nem talalsz magadnak olyan pasit mint ami a hugodnak van??akkor nem akarnak teged a pasik..fogadd el h jobb a hugod mint te.. es keres magadnak masik pasit..
2012. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem menekülhetsz el mindig, ez tiszta sor, de amennyire lehet, azért kerüld.

Remélem, hamar találsz valakit, aki hasonlóképpen megmozgatja a fantáziád, de nem ennyire kínos a helyzetetek.

2012. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik olyan, mint a másik. Találsz másikat. Még havernak sem éri meg a csaját lenyúlni, hát még a testvéredéét!!!


Egyébként meg szép kis barát lehet, ha 26 évesen megelégszik egy 16 évessel... Képzelem az értelmi szintet!

2012. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok Ábel van a rengetegben mondhatnám úgyis hogy f@sz...és ha tisztelnéd és szeretnéd a húgodat akkor rá sem néznél a barátjára!Gondolj már bele 16 éves, te pedig már 22 éves vagy! Mi lenne ha fordított helyzetben lennétek, te lennél annyi idős most mint a húgod és a nővéred akit szeretsz, akire felnézel szemet vetne a barátodra!?

Ahelyett hogy távol tartanád magad a húgod pasijától még szemezel is vele!Hát milyen testvér vagy??Tiszta szívből sajnálom szegényt hogy egy ilyen aljas nővére van!!!!

2012. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ott vesztene el engem a nővérem, ha csak meglátnám, hogy bepróbálkozik a páromnál.. Egy idő után biztos túltenném magam rajta, de sosem lenne meg már köztünk az a testvéri szeretet, ami meg volt.. Ez egy tini számára, akinek az első kapcsolatáról van szó, még rosszabb.. Kerüld a fiút, keress magadnak mást és mindig, amikor ránézel jusson eszedbe, hogy a testvéred sokkal fontosabb, mint bármilyen vonzalom..
2012. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!