Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakitas utan par alkalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan par alkalmas sex masik novel, aztan ugy erzitek megis az ex kell nektek?

Figyelt kérdés
Csak atmeneti allapot?

2013. jan. 8. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
átmeneti :) az exedhez vagy hozzászokva, arra vágysz.. majd elmúlik:)
2013. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A baratom tette ezt velem...aztan azt mondta h rajott h neki nem kell mas..de attol tartok ez atmeneti allapot..szerintetek elofordulhat h azert csinalta h tul legyen rajutnk? Azt mondta vegig hianyoztam neki es h ram gondolt es ezert hagyta aztan a dolgot...de nem ertem akkor h tudta 2 3 hetig csinalni...hihetek neki?
2013. jan. 8. 23:23
 3/4 A kérdező kommentje:
a szakitas mas okokbol tortent.
2013. jan. 8. 23:24
 4/4 anonim válasza:
Én nem hinnék a helyedben neki. Ha a párom a szakításunk után ezt tenné olyan szinten vérig sértene, hogy a büdös életbe nem fogadnám vissza. Ennek pedig az az oka, hogy brutálisan kiábrándulnék belőle! Ne legyél hülye, mert mi emberek olyanok vagyunk, hogy ha valamit nagyon akarunk, akkor bármit megtudunk magyarázni magunknak és sokszor hamis tények mögött éljük tovább az életünket.
2013. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!