Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Chippendale show miatt szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chippendale show miatt szakítás?

Figyelt kérdés

Barátnőm a barátnőivel részt vett egy ilyen shown, és a táncos gyökér a barátnőmet hívta fel a színpadra. Kiderült, hogy volt egy kis tapi, meg a szokásos dolgok ilyenkor. Engem ez rettentően zavar, a szakításon gondolkozom. nem volt kötelező felmenni neki a színpadra.

És nem, fordított helyzetben én nem mentem volna fel a színpadra tapizni a táncoslányt.

Ti mit tennétek?


2013. jan. 8. 15:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Én gondolkodás nélkül szakítanék, ha bármi hasonló dolgot csinálna a barátnőm. Nem kifejezetten e miatt az eset miatt, hanem ha egyszer megcsinálta, akkor már tudom, hogy milyen is ő igazából.
2013. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
szakítás nem, de egy alapos fejmosás az kijár. na meg engesztelő orál mondjuk egy hónapig
2013. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

Legalább legyél őszinte. Te is letapiztál volna egy csajt, főleg ha iszol is előtte.

A probléma ott kezdődik, ha le is szopta, vagy játszadozott a farkával.

2013. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szakítani nem szakítanék, de nagyon komolyan megharagudnék.
2013. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Mondom és NEM mentem volna fel tapizni, érted? Ha piálok ha nem piálok.

2013. jan. 8. 15:56
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is dobnám,ez nem fér bele a hűség fogalmába.
2013. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

nagyon divatba jött a csippendél só,nemtudják már a

nők a nagy egyenjogúságba micsináljanak,

multkor néztem bulifotokat,egyik diszkoba volt egy kigyurt

csipendéltáncos,azt körülálták 14-19 éves csajok,

ugyvettem észre tetszik nekik a broki

2013. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

Most ez komoly? Te nem szereted eléggé (vagy talán semennyire sem) a "bárátnődet". Ha szeretnéd, nem tetted volna fel ezt a kérdést.

"táncos gyökér" - Honnan veszed, hogy gyökér? Lehet, hogy rendes családja van, csak ezzel keresi meg a pént. Ismerek ilyen embert, családcentrikus. Nem kell lenézni, azért mert a munkáját csinálta. (Neked teljesen menő munkád van? ...)

Ha már elment, és elengedted, akkor gondolhattál rá, hogy ilyen is megtörténik. A "barátnőd" felment a színpadra, és?? Te írtad: "meg a szokásos dolgok ilyenkor" -akkor meg mi bajod???

Fordított helyzetben, pedig a lányok mennek le a pasikhoz. ;) Amúgy is, honnan tudod, hogy mi lett volna ha? Lehet te is tapiztál volna, nem tudhatod. (Jajjj, de biztos nem - kétlem.)


Ha nem lép le a pasival, (mert miért is?) akkor a helyében én szakítanék veled, mert ezt meg merted kérdezni. ...

2013. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Egy ribanc a csaj, nekem nem kellene ribanc, biztos, hogy szakítanék.
2013. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj, akinek ez a munkája, az csak gyökér lehet.

MI az, hogy én nem szeretem a barátnőmet? Talán én tapiztam le mást? Bármennyire is hihetetlen, én nem tennék ilyet pia ide vagy oda.

2013. jan. 8. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!