Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan kapcsolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatotok, amiben ti "nyeltetek" folyamatosan és ezért lett vége?

Figyelt kérdés

Kicsit ironikus, hogy mindent belead az ember, a másik nem viszonozza hanem kihasználja ezt és ezért lesz vége az egésznek. Konkrétan nekem a kezdeti kapcsolataim ilyenek voltak, és dühös voltam sokáig a párjaimra. Most már belátom, hogy én is hibáztam, de kérdem én, ti nők miért vagytok ennyire önzőek?


22/F



2013. jan. 10. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen. pasik, miért vagytok ilyen önzőek?

25N

2013. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nagyon egyszerű a képlet:

nem kell olyan dolgokat adni,amivel vissza lehet élni,meg kihasználni.

egy kapcsolat nem attól fog működni hogy te mindenben alkalmazkodsz,mert akkor nem fog kiderülni,összeilletek-e.egy olyan kapcsolatban,ahol az egyik fél mindenben vakon alkalmazkodik,és mindent megad,anélkül hogy viszonyoznák, abban a másik fél elkényelmesedik,mert azt tapasztalja,hogy erőfeszítés nélkül is megkapja,amit akar. vannak akik ezzel visszaélnek,de vannak akik csak simán belepunnyadnak.


ezzel nem azt akarom mondani hogy nem kell alkalmazkodni.

kell,de ha feladod saját magad, és mindent megadsz kérdés nélkül,ne várd a másiktól hogy önmagadért,mert ő nem tudja milyen is vagy valójában.

2013. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasi nem szeret egyáltalán.Nárcisztikus karakterű!Azokra a nőkre buknak ,akik kielégítik az egoizmusokat.Az ilyen férfi ideális párja egy alárendelődő nő aki ideiglenesen retusálja az édesanyját.

Nos!Amíg nem vállalod fel az egyéniséged,addig idiótákat fogsz bevonzani!Így voltam én is!

Először ismerd meg önmagad és csak akkor tudod te is eldönteni ki passzol hozzád.Ha például nem szereted a rövid pórázt ,és az uralkodós kényurakat, és ezt föl is vállalod,akkor alapból taszítani is fogod az ilyeneket és a másik fajtát fogod vonzani.A hibáidat is vállald föl:azt,hogy rendetlen vagy,szórakozott,sokáig tollászkodó

Sokan pont azért nem merik önmagukat adni,mert akkor kiderülnek a hibás tulajdonságok meg stb.és lelép a fazon.Valahol ez a lényeg!Amikor valaki önmagát adja,akkor elég hamar kiszelektálódik a nem megfelelő partner.

2013. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!