Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne érdekeljen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne érdekeljen? 3év 8hónap után vége lett a párommal! Folyamatosan átvert mások szerint csajozott élőben cseten ahol csak tudott! Na de ez ma nagyon rosszul esett!

Figyelt kérdés

Nekem ő volt az első és neki is én!

Nagyon szerettük egymást látszólagosan, hisz amik mostanába kiderültek már kételkedem!

Na szakítottam vele mert meguntam hogy lekezelően viselkedik!

Ő azóta bulizik nőzik, de úgy hogy az már eszméletlen!

Ma felhívott hogy elújságolja hogy milyen jót bulizott, megnéztem a buliképeket és aztán telefonba mondtam neki hogy nagyon szép csajt szedett össze (PFFÚJ) ő erre azt mondja volt egy jobb egy piros felsős fekete miniszoknyás csaj aki milyen jól táncolt bla bla!

Na ez sem semmi nagyon felhuzott!

Tegnap meg elkezdett áradozni egy csajról akit neten ismert meg hogy ő mennyivel másabb mint én persze sokkal jobb írányba!Meg ő nem tilt meg neki semmit stb.

Jó elhiszem a kapcsolatunkban én is hibáztam, de ő is nem sok nő tudná elviselni amit én velem tett ő!És szerintem az a csaj sem olyan lenne amilyen igy ismeretlenbe meg hisz se kutyája se macskája miért tiltana meg neki bármit is, hisz vadidegenek!


2010. jún. 13. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne hagyd h felhúzzon, ő elveszített téged, majd rájön h mekkora kincset vesztett el, discos kapcsiktól sokat ne várjon.


Te jobbat érdemelsz lépj tovább és keres egy olyan fiút aki tisztel

2010. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nem tesz téged hőssé hogy elviselted őt. Csak butává. Szóval ezzel nem kell kérkedni. Te szakítottál mégis te vagy mérges míg ő jól érzi magát. Aztán ha te nem akarsz akkor nem beszélsz vele, nem vszed föl stb. Ne mondd hogy muszáj végighallgatnod.
2010. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kérkedek vele.Azt csak arra mondtam hogy az a nő jó hogy másabb volt vele mert gondolom őt nem üti meg és nem beszél csúnyán!
2010. jún. 13. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
De miért beszélsz még vele egyáltalán? Oké, majdnem 4 év volt, de ha ennyire tapló, akkor szerintem egyszerűen ne vedd fel és ne beszélj vele. Simán lehet, hogy igazából nagyon bánja a szakítást, és féltékennyé akar tenni, azért dicsekszik az új nőivel, mert csak azt várja, hogy elkezdj neki könyörögni, hogy legyetek megint együtt... Vagy egyszerűen csak így próbálja feldolgozni a veszteséget. Ha ilyen bunkó Veled, akkor nem is érdemelt meg Téged, és azt sem érdemli meg, hogy egyáltalán szóba állj vele.
2010. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem a csávó szeret és fel akar húzni téged/féltékenyé akar tenni

ha meg nem, nem értem miért veszed fől a telefont

2010. jún. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!